Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Lze dokoupit stravování
Dítě ZDARMA ubytování
Ubytování pro jednu osobu bez příplatku!
Ubytování ZDARMA pro 3.osobu
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Pro rodiny s dětmi
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Lze dokoupit klimatizaci

Popis hotelu

Poloha

Klienty oblíbený, pěkně upravený, členitý dvoupatrový objekt Giakalis se nachází na klidném místě v krásné zahradě asi 400 metrů od písčité pláže, kde jsou lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži je sprcha a převlékárna, občerstvení lze zakoupit v minimarketu nebo taverně. V okolí je několik obchodů a taveren. Letovisko Marmari s obchody, restauracemi, kavárničkami a půjčovnami aut a kol je v dosahu 15 minut. V okolí je motokárová dráha, můžete si také objednat projížďky na koních. Autobusové spojení do hlavního města z nedaleké zastávky.

Vybavení hotelu

Velký sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, pool barem a malým větrným mlýnem, u něhož jsou lehátka se slunečníky zdarma. K vybavení objektu Giakalis patří restaurace s barem a posezení pod pergolou, kde lze sledovat i televizi. Je tu také minigolf, tenisový kurt, kulečník a malé dětské hřiště. Možnost půjčení auta, kola, motorky.V prostoru recepce je wifi připojení.

Ubytování

Apartmány pro 2-3 osoby se skládají z obytné ložnice s kuchyňským koutem, oddělené ložnice se dvěma lůžky, koupelny s WC a balkónu nebo terasy. Ve vybavení apartmánů je SAT/TV a sítě proti komárům.
Apartmány pro 3- 4 osoby mají dvě samostatné ložnice.
Zapojení klimatizace za poplatek, doporučujeme sdělit zájem o ubytování s klimatizací při rezervaci zájezdu. Za poplatek si můžete pronajmout také trezor, dětskou postýlku, větrák a vysoušeč vlasů.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Apartmán

Apartmány pro 2-3 osoby se skládají z obytné ložnice s kuchyňským koutem, oddělené ložnice se dvěma lůžky, koupelny s WC a balkónu nebo terasy. Ve vybavení apartmánů je SAT/TV a sítě proti komárům.

Apartmány pro 3- 4 osoby mají dvě samostatné ložnice. Zapojení klimatizace za poplatek, doporučujeme sdělit zájem o ubytování s klimatizací při rezervaci zájezdu. Za poplatek si můžete pronajmout také trezor, dětskou postýlku, větrák a vysoušeč vlasů.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Marmari

Letovisko Marmari s krásnými, klidnými písečnými plážemi a pozvolným vstupem do vody, ideálním pro dovolenou Kos klientů všech generací. Hotely v této oblasti ostrova Kos nejsou natěsnány vedle sebe, ale leží samostatně v různé vzdálenosti od pěkné pláže, která nabízí vynikající podmínky pro vodní sporty, zejména surfování. Letoviskem Marmari vede hlavní promenáda, kde se nachází několik obchodů a taveren s místními specialitami.
Transfer z letiště asi 20 minut. Více informací o Marmari