Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně

Popis hotelu

Poloha

Rozlehlý hotelový komplex Iberostar Lindos Royal , situovaný na jihozápadním pobřeží ostrova Rhodos, byl vybudován v řeckém tradičním stylu. Skládá se z hlavní budovy a devíti třípodlažních domů. Leží u malé hotelové písečné pláže, nedaleko je větší oblázková. Známá vesnička Lindos je vzdálena 5 kilometrů, hlavní město Rhodos 45 kilometrů. Autobusová zastávka pravidelných linkových spojů se nachází asi 500 metrů od hotelu.

Vybavení hotelu

V hotelové zahradě jsou tři bazény a jeden dětský bazén se slunečníky a lehátky. K dispozici jsou tenisové kurty, volejbalové hřiště, fitness a wellness centrum. K vybavení hotelu Iberostar Lindos Royal patří kromě lobby baru, bar a řecká taverna na pláži, kde je také široká nabídka vodních sportů. Během dne je zajišťován sportovní animační program, večer taneční soutěže a folklórní představení s živou hudbou.

Ubytování

Moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, satelitní televize s hudebním kanálem, lednička a balkon nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení all inclusive.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh ,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Lindos

Lindos je typická řecká vesnička tvořená bílými domky vystavěnými na Rhodosu ve svahu u zátoky se dvěma písečnými plážemi. V pěkně restaurovaných domech bývalých námořních kapitánů najdete příjemné kavárničky a taverny se skvělými místními specialitami. Celá trasa přes Lindos vedoucí strmě ke sloupům Athénina chrámu je lemovaná obchůdky se suvenýry a místními rukodělnými výrobky. V úzkých a příkrých vesnických uličkách jsou dosud jedinými dopravními prostředky kromě motorek osli a muly.
Transfer z letiště asi 60 minut.

Více informací o Lindos