Cena za osobu od: 21 180 Kč | 24.10. / 4 dny
Polopenze
Transfer taxíkem v ceně
Hotel jen pro dospělé
Přímo na pláži
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Skluzavka u bazénu
Tenisové kurty bez poplatku
Fitness bez poplatku
Wifi
Wellness
Sdílený bazén
Privátní bazény

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex Ikaros Beach Luxury Resort and Spa v typickém krétském stylu se rozkládá přímo u soukromé písečné pláže, asi 1,5 kilometru od centra letoviska Malia. Nákupní a zábavní možnosti jsou v dosahu několika minut chůze od Ikaros Beach Resortu.

Popis hotelu

Velmi pěkný areál hotelu Ikaros Beach Luxury Resort and Spa vybudovaný z místního kamene se skládá z několika budov a bungalovů zasazených v upravené zahradě. Hotel získává za své vynikající služby opakovaně ocenění cestovatelských portálů. Hotel nabízí ubytování pouze pro dospělé a starší 16-let.

Pláž & bazény

čtyři velké sladkovodní bazény, jacuzzi,
písečná pláž,
lehátka, slunečníky a osušky u bazénů i na pláži bez poplatku

Vybavení hotelu

sedm restaurací - hlavní restaurace, à la carte restaurace, čtyři bary,
butik, klenotnictví, minimarket
bezbariérový přístup

Ubytování

individuálně klimatizované pokoje s možností přistýlky,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, wifi,
lednička, trezor,
v suitách a junior suitách koupací pláště, pantofle,
balkón nebo terasa

Stravování

polopenze formou bohatého bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive

Program all inclusive zahrnuje

 • snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.30 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.30 do 11.00 hodin,
 • obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.30 hodin v hlavní restauraci,
 • večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.30 hodin v hlavní restauraci,
 • snacky, sendviče a další drobné občerstvení od 10.30 do 12.00 a od 15.30 do 18.00 hodin v Kafenion - Ouzeri a Aiolos Pool Baru,
 • nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní i mezinárodní výroby od 10.00 do 00.30 hodin v Daedalos baru a od 17.00 do 00.30 v Ikaros Baru,
 • po předchozí rezervaci možnost za příplatek večeře v à la carte restauraci Ayeri s nabídkou krétského menu nebo v Sunset Restaurant

Sport & zábava

18jamkové golfové hřiště Cretan Golf Club v dosahu dvaceti minut jízdy autem,
vodní sporty jako parasailing, vodní lyžování, potápění, ale i vodní skluzavky a další atraktivní aktivity nabízí Star Beach Water Park,
hotel za poplatek zajišťuje dopravu do obou míst

Sport & zábava all inclusive

tenisové kurty (večerní osvětlení za poplatek), volejbalové hřiště, stolní tenis, fitness centrum, sauna, parní lázně, jacuzzi a vnitřní bazén

Internetové připojení

internetový koutek, wifi připojení bez poplatku

Relaxace & wellness

wellness centrum Aura Spa s vnitřním vyhřívaným bazénem, tělocvičnou, saunou,
parní lázní a jacuzzi,
relaxační služby, masáže, kadeřnictví

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj classic výhled do zahrady/na moře

Interiér cca 23 m², ložnice s dvoulůžkem, možnost přistýlky, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.

Bungalov classic výhled do zahrady/ na moře

Interiér cca 24 m², ložnice s dvoulůžkem a obývací částí s možností přistýlky, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.

Bungalov classic sdílený bazén výhled na moře

Interiér cca 24 m², ložnice s dvoulůžkem a možností přistýlky, koupelna s WC, terasa, sdílený bazén. Max. obsazenost 3 osoby.

Bungalov classic privátní bazén boční výhled na moře

Interiér cca 23 m², ložnice s dvoulůžkem a možností přistýlky, koupelna s WC, terasa s privátním bazénem. Max. obsazenost 2 osoby.

Deluxe bungalov výhled do zahrady/ na moře

Interiér cca 33 m², ložnice s částečně oddělenou obývací částí s rozkládací pohovkou, koupelna s WC, terasa nebo balkón. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Deluxe bungalov privátní bazén výhled do zahrady

Interiér cca 33 m², ložnice s částečně oddělenou obývací částí s rozkládací pohovkou, koupelna s WC, terasa s privátním bazénem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby..

Superior pokoj s výhledem do zahrady

Interiér cca 45 m², ložnice od obývacího pokoje s rozkládací pohovkou oddělená dveřmi, koupelna s WC, terasa nebo balkón s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Superior pokoj s výhledem na moře

Interiér cca 45 m², dvě ložnice oddělené dveřmi, v hlavní ložnici dvoulůžko, ve druhé přistýlky formou pohovky, koupelna s WC, terasa nebo balkón. Max. obsazenost 4 dospělé osoby..

Suita privátní bazén výhled na moře

Interiér cca 48 m², ložnice od obývacího pokoje s rozkládací pohovkou oddělená dveřmi, koupelna s WC, terasa s výhledem na moře a soukromým bazénem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Suita u moře s privátním bazénem

Interiér cca 40 m², v první řadě u moře, ložnice od obývacího pokoje s rozkládací pohovkou oddělená dveřmi, koupelna s WC, terasa se soukromým bazénem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Junior suita u moře s privátním bazénem

Interiér cca 40 m², v první řadě u moře, ložnice s obývacím pokojem typu open plan, koupelna s WC, terasa se soukromým bazénem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Suita výhled na moře

Interiér cca 48 m², nachází se v patře, ložnice od obývacího pokoje s rozkládací pohovkou oddělená dveřmi, koupelna s WC, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

 • místní taxu,
 • připojištění – bližší informace zde,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Malia

Letovisko Malia na severní Krétě má souvislost s bohatou krétskou historií. Nedaleko od centra městečka se nachází pozůstatky paláce z období minojské civilizace. Dovolená Kréta Malia je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé lidi, kteří se po dnech strávených u moře baví na místních diskotékách až do ranních hodin. V místě jsou samozřejmě obchody s potravinami, oblečením a suvenýry, stejně jako půjčovny automobilů, motocyklů a kol. Na písčité pláži letoviska Malia, která je díky pozvolnému vstupu do moře vhodná i pro děti a seniory, se nabízí řada možností provozování vodních sportů.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 30 minut. Více informací o Malia