Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Hotel jen pro dospělé
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Plážové osušky
Wifi
Wellness
Vyhřívaný bazén
Privátní bazény
Postele king size

Popis hotelu

Poloha

Hotel Insula Alba Resort se nachází na severní části ostrova u obce Analipsis, asi 5 kilometrů od rušného letoviska Hersonissos. Pláže v Analipsis jsou převážně písčité, při vstupu do moře s oblázky. Západní strana pobřeží je poměrně skalnatá, vhodná pro potápění a romantické procházky. Resort je situován u pláže, od níž ho dělí místní komunikace. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je asi 23 kilometrů.

Popis hotelu

Moderní hotel Insula Alba Resort s dominující bílou barvou je určen pouze pro pobyt dospělých osob. Zajišťuje vysoký standard služeb a komfortní prostředí pro náročné klienty. Patrové budovy jsou situované kolem hotelového bazénu. Hotel nabízí ubytování také v pokojích a suitách se sdílenými nebo privátními bazény.

Pláž & bazény

několik bazénů, bazén ve tvaru řeky,
vnitřní vyhřívaný bazén,
pláž přímo před hotelem je kamenitá, v dosahu 200 metrů písečná,
místy jsou v moři oblázky nebo kamenné plato, doporučujeme boty do vody

Vybavení hotelu

hlavní restaurace Insula, à la carte restaurace Azure,
pool bar, lobby bar,
prádelna, čistírna,
fitness, wellness

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky,
SAT/TV, telefon, trezor, minibar, wifi,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
koupací pláště, pantofle,
vybavení pro přípravu kávy a čaje,
balkón

Stravování

polopenze formou bohatého bufetu

Sport & zábava

fitness centrum

Internetové připojení

wifi

Relaxace & wellness

wellness

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Pokoj classic

Interiér 30 m², pokoje s king size lůžkem, pohovka, koupelna s WC, balkón. Pokoje se nachází ve vyšším patře. Max. obsazenost 3 osoby.

Junior suita

Interiér 40 - 45 m², dvoupodlažní suity typu open plan, v patře se nachází ložnice s king size lůžkem, koupelna s WC, v nižším patře obývací část s pohovkou a koupelna, balkón. Max. obsazenost 3 osoby.

Pokoj classic u bazénu

Interiér 30 m², pokoje s king size lůžkem, pohovka, koupelna s WC, terasa s přímým vstupem do sdíleného bazénu. Pokoje se nachází v přízemí. Max. obsazenost 3 osoby.

Pokoj classic s privátním bazénem

Interiér 30 m², pokoje s king size lůžkem, pohovka, koupelna s WC, terasa s přímým vstupem do privátního bazénu. Pokoje se nachází v přízemí. Max. obsazenost 3 osoby.

Novomanželský pokoj classic s privátním bazénem

Interiér 30 m², pokoj s king size lůžkem, koupelna s WC, terasa s privátním bazénem. Pokoje se nachází v přízemí. Max. obsazenost 2 osoby.

Suita výhled na moře sdílený bazén

Interiér 40 – 45 m², suity situované v patře, ložnice s king size lůžkem, obývací část, koupelna s WC, terasa se vstupem do sdíleného bazénu (30 m²). Max. obsazenost 2 osoby.

Suita s privátním bazénem výhled na moře

Interiér 40 – 45 m², suity jsou situovány v patře, ložnice s king size lůžkem, obývací část, koupelna s WC, terasa s privátním bazénem (10 - 15 m²). Max. obsazenost 2 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Analipsis

Analipsis je původně krétská vesnice, která se v souvislosti s rozvojem cestovního ruchu v této oblasti stala střediskem s pobřežní promenádou, lemovanou tavernami a obchůdky. Výhodou Analipsis je jeho poloha na severním pobřeží Kréty. Nachází se asi 17 kilometrů od Heraklionu a jen 5 kilometrů od jednoho z nejživějších letovisek na Krétě Hersonissos, kam se lze vydat i za večerní zábavou. Dopravu zajišťuje místní autobusová linka, kterou můžete využít během dovolené na Krétě i pro spojení s hlavním městem a dalšími zajímavými místy na ostrově. Oproti Hersonissu je Analipsis poměrně klidným místem. Místní pláže jsou písčité, při vstupu do moře s oblázky. Místy je v moři kamenné plato, doporučujeme boty do vody. Západní strana místního pobřeží je poměrně skalnatá, vhodná pro potápění a romantické procházky.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 20 minut. Více informací o Analipsis