Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Přímo na pláži
Rodinné pokoje
Plážové osušky
Fitness bez poplatku
Wifi
Bezbariérové pokoje
Individuálně ovládaná klimatizace
Poblíž nudistická pláž
Poblíž hlavního města
3 pevná lůžka

Popis hotelu

Poloha

Příjemný hotel Iria Beach Art se nachází v letovisku Agia Anna, které dostalo jméno po malé bílé kapličce. V Agia Anna naleznete výborné rybí taverny, bary i obchůdky. Letiště je vzdálené 3 kilometry od hotelu a hlavní město Naxos 5 kilometrů. Zastávka autobusu je vzdálena 60 metrů od hotelu. Písčitá pláž, považovaná za jednu z nejhezčích na Naxosu, s pozvolným vstupem do moře je pouhých 10 metrů od hotelu.

Popis hotelu

Hotel Iria Beach Art byl vystavěn v místním kykladském klasickém stylu a nabízí vysoký standard poskytovaných služeb. Se svými 23 pokoji je považován jako jeden z nejlepších na Naxosu.

Pláž & bazény

písčitá pláž pouhých 10 metrů od hotelu,
plážové osušky bez poplatku,
lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Vybavení hotelu

recepce, restaurace,
bar, TV místnost
půjčovna kol a aut

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi, lednička, trezor, Espresso kávovar, balkón nebo terasa
možnost bezbariérových pokojů, rodinných pokojů a suit

Stravování

snídaně formou bufetu z místních surovin

Sport & zábava

fitness centrum

Internetové připojení

wifi

Relaxace & wellness

hydromasážní vana,
masáže, kadeřnictví, manikúra na vyžádání

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj standard

Klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi, lednička, trezor, Espresso kávovar, balkón nebo terasa s výhledem na hory a částečně na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Třílůžkový pokoj standard

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi, lednička, trezor, Espresso kávovar, balkón nebo terasa s výhledem na hory a částečně na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Rodinná suita (1 ložnice)

Klimatizované suity, ložnice a částečně oddělený druhý pokoj, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi, lednička, trezor, Espresso kávovar, balkón nebo terasa s výhledem na hory a částečně na moře. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Superior suita

Klimatizované suity typu open plane, ložnice s obývací částí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi, lednička, trezor, Espresso kávovar, balkón nebo terasa s bočním výhledem na moře a přístav Agia Anna. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Deluxe suita

Klimatizované suity typu open plane, ložnice s obývací částí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi, lednička, trezor, Espresso kávovar, prostorná slunná veranda s nádherným výhledem na moře. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Sublime suita

Klimatizované suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi, lednička, trezor, Espresso kávovar, balón nebo terasa s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Novomanželská suita

Klimatizované suity, ložnice s obývací částí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi, lednička, trezor, Espresso kávovar, balón nebo terasa s výhledem na moře a přístav Agia Anna. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • první noc v 3* hotelu se snídaní v Athénách včetně transferů
  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • leteckou dopravu Praha – Athény - Naxos a zpět v optimální knihovací třídě, váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • služby delegáta,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.
Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Doporučujeme seznámit se s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Agia Anna

Poklidné letovisko Agia Anna na západním pobřeží ostrova Naxos navazuje na dlouhou písečnou pláž Agios Prokopios. Půvabný malý přístav s molem dělí místní pláž na dvě části. Větší je písčitá s pozvolným vstupem do moře, vhodným i pro děti a méně zdatné plavce. V Agia Anna si můžete pronajmout lehátka se slunečníky a využít nabídku místních taveren a malých barů. Druhá část pláže Agia Anna na ostrově Naxos je převážně přírodní, se skalisky, která využívají příznivci nudismu. Malebnou scenérii doplňuje malá kaplička Agia Anna nad pláží, po níž bylo letovisko pojmenováno. Hlavní město ostrova Naxos je v dosahu 15 minut jízdy autem.
Transfer z letiště asi 10 minut. Více informací o Agia Anna