Cena za osobu od: 21 470 Kč | 24.10. / 4 dny
Polopenze
Transfer taxíkem v ceně
Lze dokoupit stravování
Pro rodiny s dětmi
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Vodní sporty
Fitness bez poplatku
Dětské hřiště
Dětské brouzdaliště
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Vyhřívaný bazén
Animační programy pro děti i dospělé
Klidné místo v dosahu centra
Rodinný pokoj až pro 3 děti
Bezlepková strava

Popis hotelu

Poloha

Kalimera Kriti má skvělou polohu přímo u dlouhé písčité pláže, pěkný komplex bungalovů zasazených v zeleni se nachází na severovýchodním pobřeží Kréty, asi 900 metrů od rybářské vesničky Sissi a 50 kilometrů od Heraklionu.

Popis hotelu

Komfortní hotelový areál Kalimera Kriti se skládá z hlavní budovy a bungalovů ve stylu tradiční řecké vesničky v udržované zahradě. Hotel nabízí ideální podmínky pro klienty všech věkových kategorií, kteří si chtějí užít aktivní dovolenou dovolenou nebo jen relaxovat v blízkosti moře a krásných zahrad. Oddělený bazén a část hlavní restaurace pouze pro dospělé osoby.

Pláž & bazény

dvě písčité pláže,
dva sladkovodní bazény, z toho jeden jen pro dospělé, vnitřní bazén (v dubnu a v říjnu vyhřívaný),
dětský bazén se skluzavkou, brouzdaliště,
lehátka, slunečníky a osušky u bazénů a na pláži bez poplatku

Vybavení hotelu

hlavní restaurace Artemis, gurmánské à la carte restaurace Dionysos a Thalassa, bary, kavárna,
6 tenisových kurtů, tenisová akademie, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal,
minigolf, fotbalové hřiště u moře, fitness centrum,
centrum vodních sportů na pláži,
amfiteátr,
nákupní arkáda -minimarket, klenotnictví, butik a obchod s místními řeckými produkty,
půjčovna vozů

Ubytování

klimatizované pokoje v hlavní budově (centrální klimatizace) a bungalovy (individuálně nastavitelná klimatizace),
možnost přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, pantofle,
SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, trezor, minibar,
balkón nebo terasa, pro rodiny s dětmi nabízí hotel ubytování v bungalovech a suitách

Stravování

polopenze, možnost dokoupení plné penze, možnost dietní i bezlepkové stravy

Sport & zábava

renovované tenisové kurty za poplatek, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal,
minigolf, fotbalové hřiště, fitness centrum,
centrum vodních sportů na pláži, windsurfing, paddling,
Crete Gof Club s 18-ti jamkovým hřištěm 20 kilometrů od
animační programy

Pro děti a juniory

děti od 4 do 12 let - miniklub,
dětský bazén se skluzavkou, brouzdaliště a hřiště,
dětské menu v hlavní restauraci,
na vyžádání za poplatek hlídání dětí,
během nejvyšší sezóny programy pro teenagery

Internetové připojení

wifi ve veřejných prostorách bez poplatku

Relaxace & wellness

Spa & Beauty centrum - zkrášlovací procedury obličeje a celého těla,
masáže, parní lázně, sauna, relaxační místnost

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Promo Dvoulůžkový pokoj výhled do hor

Interiér 28 m², klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, u kterého nelze dopředu zajistit zvláštní požadavky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 osoby a 1 dítě.

Dvoulůžkový pokoj nebo bungalov výhled hory/zahrada

Interiér 28-35 m², dvoulůžkový pokoj v hlavní budově nebo v bungalovech, v hlavní budově centrální klimatizace, v bungalovech individuálně ovládaná, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 osoby a 1 dítě.

Bungalov výhled na moře/ u moře

Interiér 30 - 35 m², klimatizovaný dvoulůžkový bungalov s možností přistýlky, pokoj v klasickém stylu s posezením, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, pantofle a koupací pláště, SAT/TV, telefon, trezor a minibar, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Rodinná hotelová/bungalov suita výhled zahrada/hory

Interiér 48 - 60 m²,klimatizovaná suita v hlavní budově nebo v bungalovech (klimatizace v jedné nebo obou místnostech), ložnice, obývací ložnice s rozkládacími lůžky, wifi, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón nebo terasa s lehátky a slunečníkem. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Rodinný bungalov výhled hory/zahrada (jedna místnost)

Interiér 35 m², klimatizovaný bungalov se dvěma přistýlkami, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Rodinná bungalov suita výhled na moře

Interiér 48 - 60 m², klimatizovaná suita v bungalovech (klimatizace v jedné nebo v obou místnostech), ložnice, obývací ložnice s rozkládacími lůžky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón s posezením nebo terasa s lehátky a slunečníkem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 2 děti.

Bungalov suita u vody

Interiér 40 - 60 m², klimatizovaná suita u pláže, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice, některé suity jsou mezonetové, koupelna s WC, pantofle, koupací pláště, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, terasa s lehátky a slunečníkem. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Luxury pokoj výhled na moře

Interiér 36 m², v roce 2017 renovované klimatizované pokoje v hlavní budově, wifi, koupelna se sprchovým koutem, vanou a odděleným WC, pantofle, koupací pláště, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón s krásným výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Deluxe pokoj výhled na moře

Interiér 28 m², v roce 2017 renovované, elegantně zařízené pokoje v hlavní budově, wifi, koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, pantofle, koupací pláště, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě do 2 let.

Deluxe suita výhled na moře/deluxe rodinná suita výhled na moře

Interiér 42 - 60 m², renovované v roce 2019, suity v bungalovech, obývací pokoj s pohovkou nebo dvěma samostatnými lůžky, oddělená ložnice s obývacím koutem, koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, minibar, trezor, terasa nebo balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Rodinná suita deluxe výhled do zahrady

Interiér 43-58 m², renovované v průběhu roku 2018 a 2019, suity v hlavní budově nebo v bungalovech, obývací pokoj s pohovkami nebo dvěma samostatnými lůžky, oddělená ložnice, koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, trezor, minibar, , terasa nebo balkón s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a infant.

Jednoložnicová luxury suita výhled na moře

Interiér 75 m², klimatizované suity v hlavní budově, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s postelí king size a rohovým posezením, wifi, 2 koupelny s odděleným WC (1. s vanou i sprchovým koutem, 2. se sprchovým koutem), pantofle, koupací pláště, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, terasa s lehátky a slunečníkem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Dvouložnicová premier suita výhled na moře

Interiér 112 m², klimatizovaná suita v hlavní budově, dvě ložnice, hlavní ložnice s postelí king size a dětská ložnice s oddělenými postelemi, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, wifi, 2 koupelny s WC, obě s vanou i sprchovým koutem, pantofle, koupací pláště, vysoušeč vlasů, 3 x SAT/TV, minibar, terasa s lehátky a slunečníkem. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • místní taxu,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Sissi

Celoročně navštěvovaná rybářská vesnice leží 40 kilometrů východně od Heraklionu a 20 kilometrů západně od města Agios Nikolaos.Řecká vesnička Sissi s malebným přístavem je ideálním místem pro strávení dovolené na Krétě. Malý přístav slouží pouze pro kotvení malých rybářských lodí, které každodenně zásobují místní vyhlášené řecké taverny čerstvými rybami. Sissi na Krétě se v posledních letech rozvíjí v půvabné přímořské letovisko s nejrůznějšími obchůdky, půjčovnami aut a směnárnami.

Letovisko Sissi - ideální pro dovolenou v Řecku

Letovisko Sissi je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro rodiny s dětmi, především pak pro milovníky menších turistických oblastí, kteří mají rádi pěší turistiku a jízdu na kolech. Pobytové zájezdy na Krétě si tu užijí klienti, kteří mají rádi klid a pohodu, tak typickou pro Řecko.
Transfer z letiště asi 40 minut. Více informací o Sissi