Hotel Kalimera Kriti 5*

Cena za osobu od: 19 370 Kč | 01.10. / 4 dny
Polopenze
Transfer taxíkem v ceně
Lze dokoupit stravování
Pro rodiny s dětmi
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Vodní sporty
Fitness bez poplatku
Dětské hřiště
Dětské brouzdaliště
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Vyhřívaný bazén
Animační programy pro děti i dospělé
Klidné místo v dosahu centra
Rodinný pokoj až pro 3 děti
Bezlepková strava

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Popis hotelu

Poloha

Kalimera Kriti má skvělou polohu přímo u dlouhé písčité pláže, pěkný komplex bungalovů zasazených v zeleni se nachází na severovýchodním pobřeží Kréty, asi 900 metrů od rybářské vesničky Sissi a 50 kilometrů od Heraklionu.

Popis hotelu

Komfortní hotelový areál Kalimera Kriti se skládá z hlavní budovy a bungalovů ve stylu tradiční řecké vesničky v udržované zahradě. Hotel nabízí ideální podmínky pro klienty všech věkových kategorií, kteří si chtějí užít aktivní dovolenou dovolenou nebo jen relaxovat v blízkosti moře a krásných zahrad. Oddělený bazén a část hlavní restaurace pouze pro dospělé osoby.

Pláž & Bazény

dvě písčité pláže,
dva sladkovodní bazény, z toho jeden jen pro dospělé, vnitřní bazén (v dubnu a v říjnu vyhřívaný),
dětský bazén se skluzavkou, brouzdaliště,
lehátka, slunečníky a osušky u bazénů a na pláži bez poplatku

Vybavení hotelu

hlavní restaurace Artemis, gurmánské à la carte restaurace Dionysos a Thalassa, bary, kavárna,
6 tenisových kurtů, tenisová akademie, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal,
minigolf, fotbalové hřiště u moře, fitness centrum,
centrum vodních sportů na pláži,
amfiteátr,
nákupní arkáda -minimarket, klenotnictví, butik a obchod s místními řeckými produkty,
půjčovna vozů

Ubytování

klimatizované pokoje v hlavní budově (centrální klimatizace) a bungalovy (individuálně nastavitelná klimatizace),
možnost přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, pantofle,
SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, trezor, minibar,
balkón nebo terasa, pro rodiny s dětmi nabízí hotel ubytování v bungalovech a suitách

Stravování

polopenze PLUS, možnost dokoupení plné penze PLUS - program stravování PLUS v hotelové restauraci Artemis zahrnuje nápoje (voda, džusy, nealkoholické nápoje formou samoobslužného bufetu), možnost dietní i bezlepkové stravy

Sport & zábava

renovované tenisové kurty za poplatek, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal,
minigolf, fotbalové hřiště, fitness centrum,
centrum vodních sportů na pláži, windsurfing, paddling,
Crete Gof Club s 18-ti jamkovým hřištěm 20 kilometrů od
animační programy

Pro děti a juniory

děti od 4 do 12 let - miniklub,
dětský bazén se skluzavkou, brouzdaliště a hřiště,
dětské menu v hlavní restauraci,
na vyžádání za poplatek hlídání dětí,
během nejvyšší sezóny programy pro teenagery

Internetové připojení

wifi ve veřejných prostorách bez poplatku

Relaxace & Wellness

Spa & Beauty centrum - zkrášlovací procedury obličeje a celého těla,
masáže, parní lázně, sauna, relaxační místnost

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Promo Dvoulůžkový pokoj výhled do hor

Interiér 28 m², klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, u kterého nelze dopředu zajistit zvláštní požadavky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 osoby a 1 dítě.

Dvoulůžkový pokoj nebo bungalov výhled hory/zahrada

Interiér 28-35 m², dvoulůžkový pokoj v hlavní budově nebo v bungalovech, v hlavní budově centrální klimatizace, v bungalovech individuálně ovládaná, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 osoby a 1 dítě.

Bungalov výhled na moře/ u moře

Interiér 30 - 35 m², klimatizovaný dvoulůžkový bungalov s možností přistýlky, pokoj v klasickém stylu s posezením, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, pantofle a koupací pláště, SAT/TV, telefon, trezor a minibar, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Rodinná hotelová/bungalov suita výhled zahrada/hory

Interiér 48 - 60 m²,klimatizovaná suita v hlavní budově nebo v bungalovech (klimatizace v jedné nebo obou místnostech), ložnice, obývací ložnice s rozkládacími lůžky, wifi, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón nebo terasa s lehátky a slunečníkem. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Rodinný bungalov výhled hory/zahrada (jedna místnost)

Interiér 35 m², klimatizovaný bungalov se dvěma přistýlkami, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Rodinná bungalov suita výhled na moře

Interiér 48 - 60 m², klimatizovaná suita v bungalovech (klimatizace v jedné nebo v obou místnostech), ložnice, obývací ložnice s rozkládacími lůžky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón s posezením nebo terasa s lehátky a slunečníkem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 2 děti.

Bungalov suita u vody

Interiér 40 - 60 m², klimatizovaná suita u pláže, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice, některé suity jsou mezonetové, koupelna s WC, pantofle, koupací pláště, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, terasa s lehátky a slunečníkem. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Luxury pokoj výhled na moře

Interiér 36 m², v roce 2017 renovované klimatizované pokoje v hlavní budově, wifi, koupelna se sprchovým koutem, vanou a odděleným WC, pantofle, koupací pláště, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón s krásným výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Deluxe pokoj výhled na moře

Interiér 28 m², v roce 2017 renovované, elegantně zařízené pokoje v hlavní budově, wifi, koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, pantofle, koupací pláště, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě do 2 let.

Deluxe suita výhled na moře/deluxe rodinná suita výhled na moře

Interiér 42 - 60 m², renovované v roce 2019, suity v bungalovech, obývací pokoj s pohovkou nebo dvěma samostatnými lůžky, oddělená ložnice s obývacím koutem, koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, minibar, trezor, terasa nebo balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Rodinná suita deluxe výhled do zahrady

Interiér 43-58 m², renovované v průběhu roku 2018 a 2019, suity v hlavní budově nebo v bungalovech, obývací pokoj s pohovkami nebo dvěma samostatnými lůžky, oddělená ložnice, koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, trezor, minibar, , terasa nebo balkón s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a infant.

Jednoložnicová luxury suita výhled na moře

Interiér 75 m², klimatizované suity v hlavní budově, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s postelí king size a rohovým posezením, wifi, 2 koupelny s odděleným WC (1. s vanou i sprchovým koutem, 2. se sprchovým koutem), pantofle, koupací pláště, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, terasa s lehátky a slunečníkem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Dvouložnicová premier suita výhled na moře

Interiér 112 m², klimatizovaná suita v hlavní budově, dvě ložnice, hlavní ložnice s postelí king size a dětská ložnice s oddělenými postelemi, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, wifi, 2 koupelny s WC, obě s vanou i sprchovým koutem, pantofle, koupací pláště, vysoušeč vlasů, 3 x SAT/TV, minibar, terasa s lehátky a slunečníkem. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Cena zahrnuje / nezahrnuje

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • služby delegáta,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Sissi

Celoročně navštěvovaná rybářská vesnice leží 40 kilometrů východně od Heraklionu a 20 kilometrů západně od města Agios Nikolaos.Řecká vesnička Sissi s malebným přístavem, sloužícím pouze pro kotvení malých rybářských lodí, které každodenně zásobují místní vyhlášené řecké taverny čerstvými rybami, se v posledních letech rozvíjí v půvabné přímořské letovisko s nejrůznějšími obchůdky, půjčovnami aut a směnárnami.

Letovisko Sissi - ideální pro dovolené v Řecku

Letovisko je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro rodiny s dětmi, především pak pro milovníky menších turistických oblastí, kteří mají rádi pěší turistiku a jízdu na kolech. Pobytové zájezdy si tu užijí klienti, kteří mají rádi klid a pohodu, tak typickou pro Řecko.

Transfer z letiště asi 40 minut. Více informací o Sissi