Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Pro rodiny s dětmi
Tématické večery
Klidná část ostrova

Popis hotelu

Poloha

Hotel Kalithea Sun and Sky se nachází na Rhodosu v klidném letovisku Kallithea, které navazuje na známé Faliraki. Pěkná pláž s nabídkou řady vodních sportů včetně potápění je v dosahu 800 metrů. Hotel s přátelskou atmosférou je vhodný pro rodinnou dovolenou. Vzdálenost od hlavního města Rhodos s mnoha historickými památkami, mnoha možnostmi nákupů i zábavy je jen 6 kilometrů.

Vybavení hotelu

Hotel se skládá z hlavní budovy a bungalovů umístěných v pěkné zahradě s olivovníky. V centru areálu se nachází velký sladkovodní bazén s terasou, u něhož jsou lehátka se slunečníky klientům k dispozici bez poplatku, na pláži za poplatek. Restaurace, bar a snack bar, internetový koutek, kulečník. Vybavení doplňuje tenisový kurt, stolní tenis a hřiště na volejbal. Pro děti je tu dětský bazén a hřiště. Několikrát týdně jsou pořádány večery s živou hudbou.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednice, balkón nebo terasa. Centrální klimatizace je zapojená od 1.7. do 30.9. Dětská postýlka bez poplatku.

Stravování

All Inclusive

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, lednice, telefon, balkón nebo terasa. Centrální klimatizace je zapojená od 1.7. do 30.9. Dětská postýlka bez poplatku. Max. obsazenost 3 osoby.


Studio

Klimatizovaná dvoulůžková studia s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, lednice, telefon, balkón nebo terasa. Centrální klimatizace je zapojená od 1.7. do 30.9. Dětská postýlka bez poplatku. Max. obsazenost 3 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Kallithea

Kallithea je menší klidné letovisko na severovýchodním pobřeží Rhodosu se smíšenými písčito-oblázkovými plážemi, které mají pozvolný vstup do moře. V okolí najdete i malé skalnaté zálivy, využívané pro šnorchlování. V Kallithei je několik restaurací a minimarketů, za větším ruchem se můžete vydat do hlavního města Rhodos, vzdáleného asi 5 kilometrů. K dopravě lze využít pravidelnou autobusovou dopravu nebo taxi. Dovolenou na Rhodosu si můžete zpříjemnit také lázeňskými procedurami v nedalekém lázeňském areálu Kallithea. Je situovaný v krásné zátoce s křišťálově čistou vodou a palmami a jeho úžasné scenérie jsou využívány i pro společenskáéakce a velké svatební hostiny.
Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Kallithea