Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava

Popis hotelu

Poloha

Příjemný hotel, obklopený velkou udržovanou zahradou, má vynikající podmínky pro rekreaci klientů všech věkových kategorií, včetně rodin s dětmi. Nachází se přímo u moře, asi 2 kilometry od letoviska Kriopigi, kam hotel zajišťuje dopravu minibusem bezplatně. Pláž u hotelu je smíšená, písečná a oblázková.

Vybavení hotelu

Hlavní velký bazén je s mořskou vodou, dětský bazén sladkovodní. U bazénu s pool barem jsou lehátka, slunečníky i osušky k použití zdarma, na hotelové pláži s dobře vybaveným snack barem za poplatek. V hlavní členité budově je kromě pohodlně vybavené recepce i oddělená televizní místnost se satelitní televizí, velký bar s živou hudbou, herna, internetový koutek a butik s minimarketem. K vybavení patří fitness centrum, stolní tenis, volejbalové hřiště, tenisové kurty, biliár. Na pláži možnost provozování vodních sportů.
Dětský klub je určen pro děti od 4 do 12 let. Pravidelné animační programy, jednou týdně řecký večer.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize a balkon. Pronájem trezoru na recepci za poplatek.
V rodinných bungalovech s oddělenými místnostmi lze ubytovat až čtyřčlennou rodinu, jsou vybaveny koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, telefonem, hudebním kanálem, satelitní televizí, trezorem, kuchyňkou s ledničkou, kávovarem, toasterem a konvicí.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • služby delegáta,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Kriopigi

Krajina kolem řecké vesničky Kriopigi, na východní straně výběžku Kassandra, je pro poloostrov Chalkidiki charakteristická. Vysoké smrky se střídají s olivovníky a nízkým zeleným porostem sahajícím až k moři. Písčitá pláž je dlouhá asi jeden kilometr. Původní vesnička je postavena na úpatí pahorku v nadmořské výšce 100 metrů. V sezóně jezdí z centra Kriopigi na pláž malý vláček.

Transfer z letiště asi 90 minut. Více informací o Kriopigi