Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Pěkný moderní hotel s přátelskou atmosférou leží 250 metrů od úzké písečné pláže přímo v centru letoviska Argassi s mnoha restauracemi, bary a obchody. Od hlavního města ostrova je vzdálen asi 3 kilometry.

Vybavení hotelu

V pěkně upravené zahradě jsou zasazeny dva krásné bazény s pool barem a lehátky se slunečníky bez poplatku. Součástí hotelu je dětský bazén a hřiště, restaurace a recepce s barem v hale, kde lze sledovat satelitní televizi.

Ubytování

Dvoulůžkové a třílůžkové stylově zařízené pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, televize, hudební kanál a balkon nebo terasa. Možnost pronájmu klimatizace, trezoru a lednice za poplatek.

Stravování

Snídaně formou kontinentálního bufetu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Argassi

Turistické letovisko Atgassi vzdálené jen 3 kilometry od hlavního města, má všechny předpoklady pro strávení příjemné dovolené na Zakynthosu. Nabízí kombinaci prázdninového letoviska s typickým tradičním životem místních Řeků. Podél pobřeží s úzkou pláží tvořenou tmavým pískem je řada obchodů, restaurací, taveren a barů, kde se lze zabavit do nočních hodin. Zajímavostí je turistický vláček spojující letovisko s hlavním městem Zakynthosu, pro spojení s okolím lze využít i místní autobusovou dopravu. Stále se rozvíjející Argassi nabízí také přírodní krásy. Je výchozím místem pro zdolání horského pásma s exotickými subtropickými rostlinami – Skopos. Na samém vrcholu se nachází romantický kostelík Panagia Skopiotisa, odkud je nádherný výhled na celý ostrov.
Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Argassi