Cena za osobu od: 19 450 | 18 680 Kč | 24.10. / 4 dny
Polopenze
Transfer taxíkem v ceně
Lze dokoupit stravování
Přímo na pláži
Široká písečná pláž
Pro rodiny s dětmi
Rodinné pokoje
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Fitness bez poplatku
Dětské hřiště
Dětské brouzdaliště
Wifi
Wellness
Tématické večery
Řecké večery s tradiční hudbou
Animační programy pro děti i dospělé
Propojené pokoje
Dítě do 15 let
3 pevná lůžka

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází 32 km od letiště v Heraklionu, na severním pobřeží Kréty v v docházkové vzdálenosti od centra letoviska Malia, které nabízí obchody, restaurace i večerní zábavu. 18ti jamkové golfové hřiště Crete Golf Club se nachází 12km od hotelu.

Popis hotelu

Hotel Kernos Beach se skládá z hlavní budovy a bungalovů zasazených v krásné, udržované zahradě. V areálu naleznete několik restaurací a barů. Dominantou je dlouhá písečná pláž.

Pláž & bazény

dlouhá písečná pláž přímo u hotelu,
lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma,
velký sladkovodní plavecký bazén, dětský bazén a brouzdaliště se sladkou vodou

Vybavení hotelu

recepce, hlavní restaurace, rybí restaurace, bar, snack bar, kafeterie,
konferenční místnost, půjčovna aut, hotelový lékař, minimarket

Ubytování

klimatizované pokoje v hlavní budově a v bungalovech,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
SAT/TV, telefon, trezor, malá lednička, wifi,
balkón nebo terasa

Stravování

polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 4 hlavních jídel, salátový bufet, předkrmy a dezerty formou bufetu, možnost dokoupení obědů - výběr ze 4 jídel

Sport & zábava

fitness centrum, mini golf, stolní tenis,
biliár za poplatek,
dva tenisové kurty za poplatek, Sunball tenisová akademie pro děti i dospělé od začátečníků pro pokročilé,
12km od 18ti jamkového golfového hřiště,
řecké večery za poplatek

Pro děti a juniory

vyžití pro děti

Internetové připojení

wifi připojení zdarma

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj superior výhled na hory

Interiér 24 m², v hlavní budově, doulůžko nebo dvě samostatná lůžka, LCD TV, křeslo, psací stůl, telefon, trezor, minilednička, vysoušeč vlasů, koupelna s vanou se sprchou a přímým výhledem na hory skrz skleněnou stěnu, balkón. Max.obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Superior hotel / bungalov výhled zahrada/ hory

Interiér 26-29 m², v bungalovu, nebo přízemí hlavní budovy, ložnice s king size postelí, posezení, psací stůl, telefon, trezor, minilednička, vysoušeč vlasů, koupelna s vanou s výhledem do zahrady skrz skleněnou stěnu, s odděleným sprchovým koutem, terasa. Max. obsazenost 3 osoby.

Superior pokoj výhled na moře

Interiér 24-26 m², v hlavní budově, ložnice se sezením u psacího stolu, telefon, trezor, minilednička, LCD TV, vysoušeč vlasů, pantofle, koupelna s vanou s výhledem na moře skrz skleněnou stěnu, balkón. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Superior rodinný bungalov výhled zahrada (1 místnost)

Interiér 29-35 m², v sekci bungalovů, obývací ložnice s posteli king size, nebo 2 oddělenými lůžky, rozkládací pohovka, telefon, trezor, minilednička, LCD TV, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, koupelna s vanou i sprchovým koutem, terasa s lehátky a slunečníkem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Superior bungalov výhled na moře

Interiér 26 - 29 m², v sekci bungalovů, prostorná obývací ložnice s postelí king size, nebo 2 oddělenými lůžky, psací stůl, telefon, trezor, minilednička, LCD TV, vysoušeč vlasů, pantofle, koupací pláště, koupelna s vanou s výhledem na moře skrz skleněnou stěnu, samostatný sprchový kout, terasa s lehátky a slunečníkem. Možnost propojených pokojů. Max. obsazenost 3 osoby.

Superior bungalov u moře

Interiér 26 - 29 m², umístěn v první řadě u moře, prostorná obývací ložnice s postelí king size, nebo 2 oddělenými lůžky, psací stůl, telefon, trezor, minilednička, LCD TV, vysoušeč vlasů, pantofle, koupací pláště, koupelna s vanou a sprchovým koutem, většina koupen s výhledem na moře skrz skleněnou stěnu, terasa s lehátky a slunečníkem. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Superior hotel/bungalov suita výhled zahrada/moře (2 pokoje)

Interiér 46-57 m², výhled do zahrady, nebo na moře dle rezervovaného typu pokoje, umístěná v sekci bungalovů, nebo v hlavní budově, skládá se ze 2 pokojů - ložnice s postelí king size, posezení a obývací pokoj s rozkládací pohovkou, telefon, trezor, minilednička, LCD TV, vysoušeč vlasů, pantofle, koupací pláště, koupelna, terasa s lehátky a slunečníkem (bungalov), 2 balkóny (hlavní budova). Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • místní taxu,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedených pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Malia

Letovisko Malia na severní Krétě má souvislost s bohatou krétskou historií. Nedaleko od centra městečka se nachází pozůstatky paláce z období minojské civilizace. Dovolená Kréta Malia je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé lidi, kteří se po dnech strávených u moře baví na místních diskotékách až do ranních hodin. V místě jsou samozřejmě obchody s potravinami, oblečením a suvenýry, stejně jako půjčovny automobilů, motocyklů a kol. Na písčité pláži letoviska Malia, která je díky pozvolnému vstupu do moře vhodná i pro děti a seniory, se nabízí řada možností provozování vodních sportů.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 30 minut. Více informací o Malia