Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Nádherné výhledy
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Vybrané sporty v ceně
Vodní sporty a potápění
Wellness
Animační programy pro děti i dospělé
Bezbariérové pokoje
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Elegantní hotel Kipriotis Hippocrates se nachází na klidném místě s pěkným výhledem na moře, asi 3 kilometry od hlavního města ostrova, s nímž je zajištěno spojení autobusovou linkou. Písčitooblázková.pláž je v dosahu 300 metrů, od hotelu ji odděluje pobřežní komunikace.

Vybavení hotelu

Příjemný hotelový areál se zahradou poskytuje dobré podmínky pro rekreaci klientů všech generací.. Jeho součástí je pěkný bazén a oddělený dětský bazén s pool barem a sluneční terasou, lehátky a slunečníky. Hlavní restaurace Aphrodite a Amvrosia zajišťují podávání snídaní, obědů i večeří. Pro posezení u drinku jsou tu dva bary s pěkným výhledem na moře a okolní scenérie. Sportovně založení klienti si mohou zahrát tenis nebo stolní tenis, na pláži lze provozovat vodní sporty. Můžete si tu také pronajmout auto nebo kolo k cyklistickým výletům do okolí. Vybavení areálu doplňuje minimarket, herna s kulečníkem a internetový kout, připojení k internetu je za poplatek. Animační tým organizuje večerní zábavu.

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, lednička, balkón nebo terasa. Centrálně řízená klimatizace je provozu od 15. 6. do 15. 9., Pronájem trezoru za poplatek. Pro rodiny nabízí hotel Kipriotis Hippocrates ubytování v propojených pokojích a dětské postýlky. Na vyžádání lze zajistit ubytování v bezbariérových pokojích.

Stravování

All inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Brzké kontinentální snídaně (po předchozí rezervaci) od 06.30 do 07.30 hodin v restauraci Aphrodite (Hippocrates hotel).
• Bufetové snídaně od 07.00 do 10.00 hodin v restauracích Aphrodite (Hippocrates hotel) a Amvrosia (Maris suites).
• Pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 11.00 hodin v restauraci Amvrosia (Maris suites).
• Obědy formou bufetu od 12.30 do 14.30 hodin v restauraci Aphrodite (Hippokrates hotel).
• Obědy formou bufetu od 13.00 do 15.00 hodin v restauraci Amvrosia (Maris suites).
• Večeře od 18.30 do 21.00 hodin v restauraci Aphrodite (Hippocrates hotel).
• Večeře po předchozí rezervaci v restauraci Amvrosia (Maris suites) od 19.00 do 21.30 hodin formou tematického servírovaného menu, každou neděli večeře formou bufetu.
• Po předchozí rezervaci je možné využít stravování v sousedním hotelu Kipriotis Village :
Restaurace Macedonia I s mezinárodní kuchyní v době od 18.30 do 21.00 hodin.
Restaurace Atrium s řeckou kuchyní v době od 19.00 do 21.30 hodin.
Restaurace Macedonia II s italskou kuchyní v době od 19.00 do 21.30 hodin.
• Půlnoční snack od 23.00 do 00.00 v restauracích Aphrodite (Hippocrates hotel) a Amvrosia (Maris suites).
• Snacky a další malé občerstvení od 12.00 do 15.00 hodin, zmrzlina od 11.00 do 12.00 hodin, zmrzlina pro děti od 16.30 do 17.30 hodin v Pool Baru Hippocrates.
• Snacky a další malé občerstvení od 12.00 do 15.00 hodin, zmrzlina pro děti od 12.00 do 16.00 hodin v Pool Baru Maris suites.
• Káva, čaj a zákusky od 16.30 do 17.30 hodin v Pool barech Hippocrates a Maris suites.

Hosté ubytovaní v jednotlivých hotelech využívají pro snídaně a obědy svůj domovský hotel, během večeře je po předchozí rezervaci možnost využít ostatních restaurací hotelového komplexu.

Sport & zábava all inclusive

Stolní tenis, sportovní soutěže v rámci animačních programů, tenisové kurty.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


DVOULŮŽKOVÝ POKOJ S VÝHLEDem DO ZAHRADY / s bočním výhledem NA MOŘE
Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, lednička, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady / s bočním výhledem na moře. Centrálně řízená klimatizace je provozu od 15. 6. do 15. 9., Pronájem trezoru za poplatek. Hotel Hippokrates. Max.obsazenost 3 osoby.

Dvoulůžkový pokoj superior
Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky formou rozkládací pohovky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, trezor, lednička / minibar, servis pro přípravu kávy a čaje, denně 1 láhev vody na pokoji, balkón nebo terasa. Centrálně řízená klimatizace je provozu od 15. 6. do 15. 9., Pronájem trezoru za poplatek. Hotel Maris Suites. Max.obsazenost 3 osoby.

Junior suita
Prostorné, moderně zařízené suity s postelí King size / 2 postelemi a možností přistýlky, obývací kout, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, trezor, lednička / minibar, servis pro přípravu kávy a čaje, denně 1 láhev vody na pokoji, balkón nebo terasa. Centrálně řízená klimatizace je provozu od 15. 6. do 15. 9., Pronájem trezoru za poplatek. Hotel Maris Suites. Max.obsazenost 3 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Psalidi

Letovisko Psalidi na ostrově Kos s několika tavernami a obchody se rozkládá podél smíšené písečné a oblázkové pláže, místy s kamenitým vstupem do vody. Nachází se asi 4 kilometry jihovýchodně od hlavního města ostrova Kos, s nímž má pravidelné autobusové spojení. Zastávky jsou v Psalidi zpravidla poblíž každého hotelu. Kolem pobřeží vede cyklistická stezka , kterou využívají i běžci a milovníci kolečkových bruslí. Nabízí ideální podmínky pro dovolenou na Kosu, zejména pro milovníky cyklistiky.
Transfer z letiště asi 35 minut. Více informací o Psalidi