Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Rodinný komplex patnácti studií se nachází v centru letoviska Stalis, jen několik kroků od obchodů, restaurací a barů a 200 metrů od široké písečné pláže. Vzhledem k jeho oblíbenosti a poptávce klientů zařazujeme komplex Knossos opět do nabídky.

Vybavení hotelu

Sladkovodní bazén s dětským bazénem, u něhož jsou lehátka se slunečníky poskytována bez poplatku doplňuje pool bar s nabídkou studených i teplých nápojů a lehkých snacků.

Ubytování

Studia pro 2 osoby s možností přistýlky tvoří obývací ložnice s kuchyňským koutem navíc vybaveným rychlovarnou konvicí a topinkovačem, koupelna s WC a balkon nebo terasa. Jsou vhodná pro ubytování dvou dospělých osob s dítětem do 12 let. Možnost pronájmu dětské postýlky a trezoru za poplatek.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Stalis

Oblíbené letovisko Stalis, 30 kilometrů na východ od Heraklionu, má jednu z nejhezčích pláží na Krétě. Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, která se rozkládá podél celého letoviska, je vhodná pro rekreaci klientů všech věkových kategorií. Dovolená na Krétě ve Stalisu nabízí řadu možností pro provozování vodních sportů. Stalis, s pěknou živou promenádou, se stále rozvíjí a přibývá obchodů, kaváren, směnáren a půjčoven aut, motocyklů a kol.
Transfer z letiště asi 30 minut. Více informací o Stalis