Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Rodinné pokoje
Městský hotel
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Wifi
Možnost ubytování v apartmánech

Popis hotelu

Poloha

Hotel Kosta Palace leží nedaleko centra města Kos, poblíž přístavu a známého hradu rytířů svatého Jana. Má ideální polohu, krásná městská písečná pláž s kamenitým vstupem do vody je vzdálena asi 200 metrů. V centru města jsou nepřeberné možnosti zábavy v mnoha restauracích, tavernách, barech i nočních podnicích, historické pamětihodnosti jsou na dosah, stejně jako hustá síť obchodů a butiků.

Vybavení hotelu

Velký sladkovodní bazén a dětský bazén na střeše komplexu Kosta Palace s pool barem, lehátky a slunečníky zdarma. Prostorná recepce s televizní místností, internetový kout, restaurace, dva bary a minimarket.Wifi připojení bez poplatku.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, rádio s hudebními kanály, SAT/TV, telefon, trezor,lednička a balkón.
Hotel Kosta Palace nabízí také apartmány pro 2-4 osoby s obývací částí, kde jsou dvě rozkládací pohovky a kuchyňský kout, a oddělenou ložnicí.Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Apartmány bez stravy, možnost dokoupení snídaně.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje

Dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, rádio s hudebními kanály, SAT/TV, lednička a balkón.

Apartmán

Hotel Kosta Palace nabízí také apartmány pro 2-4 osoby s obývací částí, kde jsou dvě rozkládací pohovky a kuchyňský kout, a oddělenou ložnicí.Pronájem trezoru za poplatek.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Město Kos

Kosmopolitní metropole ostrova Kos je postavena převážně v italském stylu s promenádou lemovanou palmami. Jsou tu početné antické a středověké památky, které připomínají bohatou historii Kosu. Nedaleko centra města stojí římský Odeon s mramorovými sedadly, nad přístavem hlavního města Kos se tyčí Rytířský hrad ze 14. století, založený johanity, turecká mešita pochází z 18. století. Kontrast všudypřítomné historie a současnosti dodává hlavnímu městu neopakovatelnou atmosféru. Večer město Kos ožívá čilým ruchem. Je tu řada barů, diskoték a nočních klubů. Na pobřeží města Kos se nachází centrum vodních sportů a řada plážových barů. Z přístavu denně vyplouvají lodě na okolní řecké ostrovy i do Turecka.
Transfer z letiště asi 50 minut. Více informací o Město Kos