Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Palubní catering
Všechny pokoje s výhledem na moře
Nádherné výhledy
Boutique hotel
Wifi
Wellness
Klidné místo v dosahu centra
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Kouros Boutique hotel má vstup do hlavního města vzdálen pouhých 300 metrů. Nejbližší pláž se od hotelu nachází 500 metrů.

Popis hotelu

Elegantní Kouros Boutique Hotel and Suites renovovaný proslulým francouzským designérem Fabiennem Spahnem v roce 2012 je klenotem tradiční a moderní architektury, což v kombinaci s jedinečnou polohou na útesu s panoramatickým výhledem na moře, bájný Délos, nedaleké město Mykonos a úchvatné západy slunce, vytváří okouzlující atmosféru.

Pláž & bazény

nejbližší pláž se od hotelu nachází 500 metrů,
bazén se sluneční terasou s pohodlnými lehátky

Vybavení hotelu

recepce, pool bar, Gourmet restaurace,
kadeřnictví,
hotelový shutlle bus do hlavního města zdarma

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
SAT TV, telefon, trezor, žehlička & žehlicí prkno,
minibar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje,
balkón nebo terasa

Stravování

snídaně formou bufetu s nabídkou místních produktů a specialit

Sport & zábava

fitness centrum s osobními trenéry

Internetové připojení

wifi ve všech prostorách hotelu bez poplatku

Relaxace & wellness

Kouros Exclusive Wellness Centrum s nabídkou péče o tělo i duši s vlastním týmem profesionálních fyzioterapeutů,
masáže, peelingy, kosmetické centrum,
kadeřnictví

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj Klasik výhled na moře

Interiér o rozloze 25 - 30m², koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, trezor, minibar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa. Pokoje jsou situované v přízemí areálu. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Junior suita výhled na moře

Interiér o rozloze 35 - 40m², koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, dokovací stanice pro Iphone/Ipad, trezor, minibar za poplatek, kávovar Nesspreso, balkón. Pokoje jsou situovane ve středních patrech areálu. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Deluxe suita výhled na moře

Interiér o rozloze 40 - 45m², koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, dokovací stanice pro Iphone/Ipad, trezor, minibar za poplatek, kávovar Nesspreso, balkón. Pokoje jsou situované ve vyších patrech areálu. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Suita s venkovním Jacuzzi

Interiér o rozloze 40 - 45m², koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, dokovací stanice pro Iphone/Ipad, foto kamera k dispozici během pobytu, trezor, minibar za poplatek, kávovar Nesspreso, balkón s vyhřívaným Jacuzzi. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Deluxe suita s venkovním Jacuzzi

Interiér o rozloze 50m², oddělená ložnice, obývací pokoj, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, dokovací stanice pro Iphone/Ipad, foto kamera k dispozici během pobytu, trezor, minibar za poplatek, kávovar Nesspreso, balkón s vyhřívaným Jacuzzi. Pokoje jsou situované ve vyšších patrech areálu. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Deluxe suita privátní bazén

Interiér o rozloze 50m², oddělená ložnice, obývací pokoj, koupelna s ultra moderní sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, CD stereo, telefon, dokovací stanice pro Iphone/Ipad, foto kamera k dispozici během pobytu, trezor, minibar za poplatek, kávovar Nesspreso, terasa s privátním bazénem. Pokoje jsou situované ve středních patrech areálu. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • leteckou dopravu Praha – Athény - Mykonos a zpět v optimální knihovací třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • transfery,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • služby delegáta,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.
Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Tagoo

Tagoo má výhodnou polohu necelý kilometr od města Mykonos, rušného centra ostrova. Hotely jsou v Tagoo jsou situovány ve svahu s nádherným panoramatickým výhledem na Egejské moře a ostrovy Syros, Tinos a Délos, jednu z nejvýznamnějších historických a archeologických lokalit v Řecku. Vzhledem ke zvýšenému zájmu o dovolenou na Mykonosu přibývají v Tagoo nové hotely.
Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Tagoo