Dovolená a zájezdy Varadero

Více o destinaci Varadero

Varadero - největší plážové letovisko na Kubě se nachází na výběžku Hicacos a vyznačuje se moderními a luxusními hotely, kvalitním servisem a příjemnými místními obyvateli. Téměř 20 kilometrů dlouhá pláž s bílým jemným pískem a průzračně čistým Karibským mořem patří bez nadsázky mezi deset nejlepších pláží v celém Karibiku. Varadero se nachází 140 km od hlavního města Havana, 2 hodiny jízdy autobusem.Orientační ceny výletů Havana City Tour s obědem 70 EUR (koloniální budovy, historická část Havany s prohlídkou Plaza de la Catedral, Plaza de San Francisco a Plaza de Armes, oběd v místní restauraci, Capitolio Nacional je zdařilá kopie originálu amerického Kapitolu, centrum kubánské ...

Více o Varadero

Dovolená Varadero

Varadero - největší plážové letovisko na Kubě se nachází na výběžku Hicacos a vyznačuje se moderními a luxusními hotely, kvalitním servisem a příjemnými místními obyvateli. Téměř 20 kilometrů dlouhá pláž s bílým jemným pískem a průzračně čistým Karibským mořem patří bez nadsázky mezi deset nejlepších pláží v celém Karibiku. Varadero se nachází 140 km od hlavního města Havana, 2 hodiny jízdy autobusem.

Orientační ceny výletů Havana City Tour s obědem 70 EUR (koloniální budovy, historická část Havany s prohlídkou Plaza de la Catedral, Plaza de San Francisco a Plaza de Armes, oběd v místní restauraci, Capitolio Nacional je zdařilá kopie originálu amerického Kapitolu, centrum kubánské vládní moci - náměstí Revoluce, hřbitov Kryštofa Kolumba), pohoří a tabákové plantáže Viňales 85 EUR s obědem (provinční městečko Pinar del Rio, manufaktura na doutníky, nejznámější indiánské jeskyně na Kubě, zastávka u Los Jazmines), město Trinidad zapsané na seznamu UNESCO (nejstarší město na Kubě, prohlídka muzea Romantico s elegantním nábytkem, bývalé mocenské centrum dobyvatelů Plaza Mayor), Santa Clara a Cienfuegos s obědem 150 EUR, přírodní rezervace na ostrově Cayo Largo 130 EUR (projížďka po ostrově, katamaran, šnorchlování, návštěva Iguana Island, odpočinek na pláži Playa Sirena, oběd), Jungle tours 40 EUR, Katamaran tour 70 EUR, Jeep Safari 66 EUR.

Nabízená pobytová místa - Varadero


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.