Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Nádherné výhledy
Plně zařízené vily
Samostatné vily
Vily
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Plážové osušky
Wifi
Privátní bazény
Bezbariérové pokoje
Postele king size
Individuálně ovládaná klimatizace
Klidná část ostrova

Popis hotelu

Poloha

Lindia Athena Luxury Villas postavené na stráni v zálivu Vlycha Bay, 2 kilometry od magického a historického světoznámého Lindosu, nabízejí klidnou dovolenou s nádhernými výhledy na úžasné křišťálově čisté vody Egejského moře. Vzdálenost od hlavního města Rhodos a letiště je 50 kilometrů, golfové hřiště Afandou 20 kilometrů od hotelu.

Popis hotelu

Elegantní Lindia Athena Luxury Villas na Rhodosu, postavené z místního kamene a dřeva ve stylu moderní architektury. Každá vila má prostornou obývací část s pohodlným posezením s krbem, vybaveným kuchyňským koutem se snídaňovým barem a jídelní částí, vše ozvučené sound systémem. Vily mají privátní infinity bazény se slunečními terasami a lehátky, terasu krytou pergolou s příjemným venkovním posezením. Pro zajištění soukromí během dovolené na Rhodosu jsou mezi vilami zahrádky a vede k nim privátní příjezdová cesta.

Pláž & bazény

privátní infinity bazény se sluneční terasou s lehátkami a pergolou,
písčitá pláž Vlycha Bay pod areálem

Ubytování

Vila se 4 pokoji (3 ložnice)
Vila s 5 pokoji (4 ložnice)
Každá klimatizovaná vila má prostorný obývací pokoj s posezením u krbu a 40” Samsung LED HDTV, přehrávač s ozvučením (DVD, iPod), žehličku a žehlicí prkno, plně vybavený kuchyňský kout s myčkou nádobí, vařičem, pečící a mikrovlnnou troubou, topinkovačem a kávovarem, snídaňovým barem a jídlením koutem. Každá ložnice má king size lůžka s kvalitními matracemi Dunlopillo, luxusní povlečení a ručníky, plážové osušky, vlastní vestavěnou en-suite koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV wifi a trezor. Prostorná terasa, pergola s venkovním sezením, barbecue, pohodlná lehátka, bazén 8 x 5 metrů. Privátní parkoviště.

Stravování

bez stravy

Relaxace & wellness

wifi

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Lindos

Lindos je typická řecká vesnička tvořená bílými domky vystavěnými na Rhodosu ve svahu u zátoky se dvěma písečnými plážemi. V pěkně restaurovaných domech bývalých námořních kapitánů najdete příjemné kavárničky a taverny se skvělými místními specialitami. Celá trasa přes Lindos vedoucí strmě ke sloupům Athénina chrámu je lemovaná obchůdky se suvenýry a místními rukodělnými výrobky. V úzkých a příkrých vesnických uličkách jsou dosud jedinými dopravními prostředky kromě motorek osli a muly.
Transfer z letiště asi 60 minut.

Více informací o Lindos