Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Přímo na pláži
Nádherné výhledy
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Dětské hřiště
Wellness
Tématické večery
Animační programy pro děti i dospělé

Popis hotelu

Poloha

Oblíbený komfortní hotel Sentido Lindos Bay stojí majestátně u známé písčito-oblázkové pláže Vlycha, jedné z nejkrásnějších na ostrově Rhodos. Nabízí ohromující výhled na Středozemní moře a možnost relaxace v klidném prostředí. Vesnička Lindos se starobylými památkami je vzdálena 4,5 kilometru, spojení je zajištěno místní autobusovou linkou.

Popis hotelu

Sentido Lindos Bay je ideálním místem pro dovolenou na Rhodosu.

Vybavení hotelu

Sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky bez poplatku, stejně jako na pláži. Plážové osušky oproti malému vratnému depozitu. K vybavení patří několik restaurací včetně à la carte, dva bary a cukrárna. Ke sportovním aktivitám se nabízí stolní tenis, tenisové kurty s osvětlením, hřiště na plážový volejbal a basketbal. Pro své malé hosty má hotel Sentido Lindos Bay dětský bazén a hřiště. Hotel denně pořádá animační programy, třikrát v týdnu s živou hudbou, na barbecue party v restauraci u moře se můžete při živé hudbě věnovat folklórním tancům.

Ubytování

Moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, balkón nebo terasa. Připojení na internet, trezor a minibar za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Relaxace & wellness

Wellness centrum s krytým bazénem, jacuzzi, saunou, parními lázněmi a fitness nabízí řadu relaxačních procedur i kosmetické služby a pedikúru.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


DVOULŮŽKOVÝ POKOJ S VÝHLEDEM DO HOR / NA MOŘE

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, připojení k internetu za poplatek, minibar za poplatek, trezor za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje - v některých pokojích, balkón. Max.obsazenost 3 osoby.


JEDNOLOŽNICOVÁ SUITA S VÝHLEDEM NA MOŘE

Klimatizované suity s ložnicí a oddělenou obývací částí s rozkládací pohovkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, připojení k internetu za poplatek, minibar za poplatek, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje - v některých pokojích, balkón. Láhev vína na pokoji po příjezdu, trezor zdarma, sleva 20% v a la carte restauraci a 30minutová masáž ve Spa centru. Max.obsazenost 4 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Lindos

Lindos je typická řecká vesnička tvořená bílými domky vystavěnými na Rhodosu ve svahu u zátoky se dvěma písečnými plážemi. V pěkně restaurovaných domech bývalých námořních kapitánů najdete příjemné kavárničky a taverny se skvělými místními specialitami. Celá trasa přes Lindos vedoucí strmě ke sloupům Athénina chrámu je lemovaná obchůdky se suvenýry a místními rukodělnými výrobky. V úzkých a příkrých vesnických uličkách jsou dosud jedinými dopravními prostředky kromě motorek osli a muly.
Transfer z letiště asi 60 minut.

Více informací o Lindos