Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Možnost pronájmu kol
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Lomeniz Hotel je situován v oblasti Zefyros, jen pár kilometrů od hlavního města Rhodos. Poloha hotelu s přátelskou atmosférou je výhodná pro klienty, kteří chtějí přes den relaxovat na pláži nebo poznávat historii Rhodosu a večer si užívat zábavy v hlavním městě. Spojení s hlavním městem zajišťuje místní autobusová linka se zastávkou u hotelu. Pláž je vzdálená asi 100 metrů od hotelu.

Vybavení hotelu

Velký bazén se sluneční terasou a snack barem, místnost pro podávání snídaní a restaurace. Možnost hlídání dětí, pronájmu kol nebo zajištění jízdy na koních. Vodní sporty na pláži.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička / minibar, balkón. Wifi připojení za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička/minibar, balkón. Wifi připojení za poplatek.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Město Rhodos

Rušné přístavní město s bohatou historií patří mezi nejkrásnější místa ostrova. Město Rhodos, založené kolem roku 408 př.n.l., bylo vystaveno podle plánů antického architekta Hippodama a je dodnes považováno za jedno z nejvýstavnějších měst, díky tomu je zapsané i na seznam památek UNESCO. Dominantou města Rhodos jsou unikátní středověké hradby a Staré město s impozantní budovou Paláce velmistrů. Malebné křivolaké uličky staré části města lákají turisty k prohlídce obchůdků s kořením a suvenýry nebo k příjemnému posezení v typických řeckých tavernách a kavárničkách.
Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Město Rhodos