Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Přímo na pláži
Pro rodiny s dětmi
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Skluzavka u bazénu
Vybrané sporty v ceně
Dětské hřiště
Dětské brouzdaliště
Dětské menu
Hlídání dětí na vyžádání
Tématické večery
Animační programy pro děti i dospělé

Popis hotelu

Poloha

Komplex Louis Creta Princess se nachází přímo u oblázkové pláže v zátoce Maleme, asi 7 kilometrů západně od letoviska Platanias a 17 kilometrů od města Chania, kam je zajišťována doprava linkovým autobusem.

Vybavení hotelu

Hotelový areál Louis Creta Princess se skládá ze čtyř budov obklopených zahradou s palmami. Komplex je vhodný i pro pobyt s dětmi. Kromě dvou sladkovodních bazénů je tu dětské brouzdaliště s hloubkou vody od 30 centimetrů a hračkami, pro starší děti bazén se skluzavkami a dalšími vodními atrakcemi. Lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži jsou bez poplatku, plážové osušky oproti malému depozitu.
Hotelové restaurace připravují tématické večery, v pool baru a lobby baru je poskytováno i malé občerstvení a nápoje po celý den. Dětem je určen speciální bufet a dětské menu. Pro sportovní aktivity se nabízí v rámci all inclusive tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na basketbal, volejbal, fotbal, lukostřelba a minigolf. Vybavení areálu doplňuje herna s kulečníkem a elektronickými hrami, minimarket a internetový kout, připojení k internetu je za poplatek.
Animační tým připravuje celodenní programy včetně cvičení aerobiku i večerní zábavu. Pro děti zajišťuje celodenní aktivity Santelino Club, jehož součástí je pěkné dětské hřiště.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, malá lednička, balkón nebo terasa. Zapojení klimatizace v období od 15.6. do 5.9. Pronájem trezoru a wifi za poplatek.

Stravování

All inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

● Snídaně formou bufetu od 07.00 do 10.00 hodin, pozdní snídaně u bazénu od 10.00 do 12.00 hod.
● Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.00 do 15.00 hod.
● Obědový balíček je možné si vyzvednout od 10.00 do 16.00 hod, nutná rezervace 24 hod předem.
● Dětské večeře v hlavní restauraci od 18.30 do 21.30 hod.
● Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.30 hod.
● Odpolední snacky u bazénu včetně hot dogů, vaflí a koblížků od 15.00 do 18.00 hod.
● Nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno a další vybrané alkoholické nápoje, koktejly, bowle od 10.00 do 24.00 hodin a horké nápoje od 07.00 do 24.00 hod.
● Půlnoční snacky v lobby baru od 22.00 hodin do 24.00 hod.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


dvoulůžkový pokoj

Interiér 24 m², Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, malá lednička, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Platanias

Letovisko se nachází na severním pobřeží Kréty asi 12 kilometrů na západ od města Chania. Dovolená Kréta - Platanias to je 4 kilometry dlouhá pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře, kde lze provozovat řadu vodních sportů včetně surfování. Díky příznivým přírodním podmínkám, vhodným pro turistiku, se původně malá rybářská vesnička Platanias postupně rozrůstá, dnes již téměř navazuje na sousední letovisko Agia Marina. Příjemnou procházkou romantickými uličkami můžete dojít až na kopec nad Plataniasem, odkud je krásný výhled na půvabné pobřeží. Podél promenády letoviska Platanias s typickou řeckou atmosférou se soustředí řada kaváren, taveren, kiosků s nabídkou rychlého občerstvení a obchodů. Dovolenou na Krétě tu můžete využít i k návštěvě vyhlášených diskoték a barů.
Transfer z letiště v Chanii asi 30 minut. Více informací o Platanias