Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
U nádherné pláže
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Postýlky a židličky bez poplatku
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi

Popis hotelu

Poloha

Hotel Louis Zante Beach má skvělou polohu přímo u rozlehlé široké pláže s pozvolným vstupem do vody v nádherné klidné zátoce. Tvoří ho hlavní budova a bungalovy, obklopené pěknou zahradou s keři a vzrostlými stromy o celkové rozloze 230 hektarů. Centrum letoviska Laganas je vzdáleno asi 1 500 metrů, 50 metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka pro spojení s Laganasem i hlavním městem.

Vybavení hotelu

Velký bazén u pláže a dětský bazén, u nichž jsou slunečníky a lehátka klientům k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Možnost půjčení osušek oproti vratné záloze. K vybavení hotelu patří kromě hlavní restaurace Dionysos také asijská restaurace, bar u bazénu a na pláži, malá konferenční místnost, tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové hřiště, plně zařízené fitness centrum. Najdete tu také půjčovnu aut a kol, kadeřnictví, minimarket a prodejnu suvenýrů. Na vyžádání lze zajistit projížďky na koních. Na pláži možnost provozování vodních sportů a potápěčské centrum.
Hotel Louis Zante Beach je přátelský ke svým malým hostům, pro děti od 4 do 12 let zajišťuje miniklub denně pestrý program. Dětské postýlky a židličky jsou poskytovány zdarma, za poplatek lze zajistit i hlídání dětí. Animační tým připravuje během celého dne bohatý program, večerní zábava zahrnuje taneční lekce, bingo, diskotéky, folklórní show a tematické večery Možnost připojení k internetu u recepce.

Ubytování

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, balkón nebo terasa. Pro rodiny s dětmi hotel nabízí pokoje s palandami. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně formou bufetu od 7.00 do 10.00 hodin.
• Obědy formou bufetu od 12.00 do 15.00 hodin.
• Večeře formou bufetu od 18.30 do 21.30 hodin.
• Během podávání obědů a večeří neomezenou konzumaci minerální vody, nealkoholických nápojů, místního piva a vína, kávy a čaje.
• Sendviče a další malé občerstvení od 10.00 do 24.00 hodin u pool baru.
• Snacky od 10.00 do 12.00 hodin a od 15.00 do 18.00 hodin v plážovém baru Poseidon.
• Zmrzlinu pro děti od 10.00 do 18.00 hodin v plážovém baru Poseidon a od 10.00 do 21.00 hodin v baru u bazénu.
• Kávu, čaj a sušenky od 15.30 do 17.00 hodin v baru u bazénu.
• Během dne od 10.00 do 24.00 hodin nealkoholické nápoje, místní pivo, víno a alkoholické nápoje místní výroby, u hlavního baru od 17.30 do 24.00 hodin.
• Jednou během pobytu po předchozí rezervaci možnost večeře v Ancien restauraci.

Sport & zábava all inclusive

Stolní tenis, šipky, volejbal, aerobik, fitness centrum a tenis, večerní osvětlení hřišť a kurtů za poplatek.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj

Interiér 25 m², od června do září klimatizovaný, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, lednička, set na přípravu čaje a kávy, trezor ( za poplatek), balkón, nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.


Rodinný pokoj

Interier 28 m², od června do září klimatizovaný, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, lednička, set na přípravu čaje a kávy, trezor ( za poplatek), balkón nebo terasa s výhledem na moře nebo do zahrady. Max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Laganas

Nejoblíbenější a nejrušnější letovisko v zátoce na jihovýchodním pobřeží ostrova Zakynthos má krásnou, 9 kilometrů dlouhou pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, který je vhodný i pro malé děti. Laganas, vzdálený asi 8 kilometrů od hlavního města, nabízí živý společenský život s nepřeberným množstvím barů, diskoték, kaváren, taveren a obchůdků. V přístavu Laganas si lze pronajmout motorové čluny a šlapadla. Zajímavostí letoviska je výskyt chráněného druhu želv Caretta-caretta, kterým se v zátoce s neporušenou přírodou na Zakynthosu velmi dobře daří. Kvůli jejich ochraně nejsou v některých částech letoviska povoleny vodní sporty. Pláže Laganasu jsou v sezóně poměrně plné, stačí se však vydat jen pár set metrů východním směrem a budete mít pláž jen pro sebe. Laganas má pravidelné autobusové spojení s okolními letovisky a hlavním městem ostrova Zakynthos.
Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Laganas