Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Jedna dospělá osoba a dítě
Dítě ZDARMA ubytování a strava

Popis hotelu

Poloha

Pěkný areál se nachází 350 metrů od příjemné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře nedaleko místního letiště, které má pouze denní provoz. Centrum letoviska Kalamaki je vzdáleno asi 700 metrů.

Vybavení hotelu

V zeleni zasazený sladkovodní bazén, u něhož jsou klientům k dispozici slunečníky a lehátka bez poplatku, jacuzzi, pool bar s nabídkou nápojů a pokrmů po celý den. Hotel nabízí také služby wellness centra. Na recepci je směnárna a internetový kout. Na pláži lze provozovat některé vodní sporty.

Ubytování

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní televize, možnost připojení k internetu a balkon. Pronájem trezoru, ledničky a zapojení klimatizace za poplatek.

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Kalamaki

Prázdninové letovisko Kalamaki s dlouhou písečnou pláží a pozvolným vstupem do moře je ideálním místem pro dovolenou na Zakynthosu, zejména pro rodiny s dětmi. Pláž v Laganaském zálivu má tak ekologicky čisté prostředí, že poskytuje útočiště ohroženým druhům želv Caretta-caretta, které lze do začátku srpna zahlédnout na jejich první cestě do moře. Letovisko s obchůdky, restauracemi, tavernami a nočními bary je klidnější než sousední Laganas, na který navazuje. Kalamaki se nachází poblíž letiště na Zakynthosu a od hlavního města, se kterým má autobusové spojení, je vzdálené asi 7 kilometrů.

Transfer z letiště asi 10 minut.

Více informací o Kalamaki