Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Široká písečná pláž
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Dětské hřiště
Wifi
Wellness
Animační programy pro děti i dospělé
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Majestic Spa Hotel se nachází poblíž hlavní třídy poblíž rušného centra letoviska Laganas. V jeho okolí jsou restaurace, bary, kluby, kavárny, taverny, supermarkety i obchody se suvenýry. Písečná pláž je v dosahu 400 metrů, hlavní město ostrova Zakynthos je vzdáleno asi 4 kilometry, spojení zajišťuje linkový autobus. Hotel je vhodný převážně pro pobyt mladých návštěvníků, kteří chtějí spojit rekreaci u moře s noční zábavou.

Vybavení hotelu

Hotelový komplex tvoří několik dvoupatrových budov, které doplňuje bazén s lehátky a slunečníky bez poplatku, dětský bazén a sluneční terasa. Hotel půjčuje osušky k bazénu za malý poplatek. K vybavení patří restaurace a bar, pro zábavu videohry, televizní místnost, internetový kout, pro děti dětské hřiště. Na pláži možnost zapůjčení šlapadel nebo kánoí, motorizované vodní sporty tu nelze vzhledem k ochraně želv Caretta Caretta provozovat. Ve spa centru o rozloze 500 m² najdete vnitřní vyhřívaný bazén, saunu, jacuzzi, fitness centrum a nabídku masáží a kosmetických služeb. Bezdrátové internetové připojení je za poplatek. Hotel pořádá animační programy.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, wifi internetové připojení, telefon, lednička, trezor a balkón nebo terasa. Dětské postýlky poskytovány bez poplatku.

Program all inclusive zahrnuje

• Bufetové snídaně od 07.30 do 9.30 hodin v hlavní restauraci
• Obědy formou bufetu od 12.30 do 14.30 hodin v hlavní restauraci
• Večeře od 19.00 do 21.00 hodin v hlavní restauraci
• Snacky, káva, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje v pool baru od 10.00 do 23.00 hodin.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, wifi internetové připojení, telefon, lednička, trezor a balkón nebo terasa. Max.obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Laganas

Nejoblíbenější a nejrušnější letovisko v zátoce na jihovýchodním pobřeží ostrova Zakynthos má krásnou, 9 kilometrů dlouhou pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, který je vhodný i pro malé děti. Laganas, vzdálený asi 8 kilometrů od hlavního města, nabízí živý společenský život s nepřeberným množstvím barů, diskoték, kaváren, taveren a obchůdků. V přístavu Laganas si lze pronajmout motorové čluny a šlapadla. Zajímavostí letoviska je výskyt chráněného druhu želv Caretta-caretta, kterým se v zátoce s neporušenou přírodou na Zakynthosu velmi dobře daří. Kvůli jejich ochraně nejsou v některých částech letoviska povoleny vodní sporty. Pláže Laganasu jsou v sezóně poměrně plné, stačí se však vydat jen pár set metrů východním směrem a budete mít pláž jen pro sebe. Laganas má pravidelné autobusové spojení s okolními letovisky a hlavním městem ostrova Zakynthos.
Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Laganas