Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex hlavní budovy a bungalovů se zahradou přímo u písečné pláže nabízí možnost klidné dovolené. V blízkosti hotelu se nachází taverny a obchody s potravinami, od centra rušného turistického střediska Malia je vzdálený asi 20 minut chůze

Vybavení hotelu

Dva sladkovodní bazény, dětské brouzdaliště a pool bar, lehátka se slunečníky jsou v areálu hotelu pro klienty zdarma, na pláži za poplatek. K vybavení patří restaurace a hlavní bar s terasou, prostor pro sledování televize, dětské hřiště, stolní tenis a tenisový kurt. V hlavní sezoně hotel pořádá příležitostné animační programy. Na pláži s volejbalovým hřištěm je možnost půjčení šlapadel a surfů.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, satelitní televize, balkon nebo terasa. Zapojení klimatizace a pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

● Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci včetně nápojů.
● Od 16.00 do 17.00 hodin zmrzlinu a sladkosti u pool baru jen pro děti.
● Nealkoholické nápoje, sodu, sprite, coca-colu, vodu, překapávanou kávu, čaj, místní pivo, víno a alkoholické nápoje místní výroby od 10.00 do 23.00 hodin u pool baru a od 17.00 do 23.00 hodin u hlavního baru.

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Malia

Letovisko Malia na severní Krétě má souvislost s bohatou krétskou historií. Nedaleko od centra městečka se nachází pozůstatky paláce z období minojské civilizace. Dovolená Kréta Malia je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé lidi, kteří se po dnech strávených u moře baví na místních diskotékách až do ranních hodin. V místě jsou samozřejmě obchody s potravinami, oblečením a suvenýry, stejně jako půjčovny automobilů, motocyklů a kol. Na písčité pláži letoviska Malia, která je díky pozvolnému vstupu do moře vhodná i pro děti a seniory, se nabízí řada možností provozování vodních sportů.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 30 minut. Více informací o Malia