Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex hlavní budovy a bungalovů, obklopený velkou udržovanou zahradou, se nachází u pěkné písečné pláže, na kterou je přístup přes místní komunikaci.

Vybavení hotelu

Dva velké bazény s mořskou vodou a vnitřní sladkovodní, dětský bazén a hřiště. Lehátka se slunečníky u bazénu, stejně jako na pláži bez poplatku. Hlavní restaurace s terasou, à la carte restaurace, taverna a několik barů, herna, internetový kout, kadeřnictví, minimarket a klenotnictví, v areálu je i malý pravoslavný kostelík. Hotel je zapojený do akcí spojených s ochranou životního prostředí. K vybavení patří tenisové kurty, basketbalové a volejbalové hřiště, fitness centrum, minigolf, stolní tenis a biliár. Využít lze i nabídky jacuzzi, sauny a masáží. Na pláži široká nabídka vodních sportů včetně windsurfingů a vodního lyžování. Pro své klienty hotel připravuje denní i večerní animační programy.

Ubytování

Pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, lednička, satelitní televize, balkon nebo terasa. Všechny pokoje jsou napojeny na centrální klimatizaci. Možnost pronájmu trezoru za poplatek.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

● Snídaně formou bufetu.
● Obědy a večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, místního piva a vína.
● Pohoštění v hlavním baru - místní alkoholické nápoje ouzo, raki a brandy, místní vodku, rum a gin, místní pivo a víno, překapávanou kávu, výběr čajů, vodu, nealkoholické nápoje a snacky.
● Pohoštění u pool baru - místní alkoholické nápoje ouzo, raki a brandy, místní vodku, rum a gin, místní pivo a víno, překapávanou kávu, výběr čajů, vodu, nealkoholické nápoje, snacky a zmrzlinu.
● Odpolední kávu a čaj se sušenkami formou self servisu, zmrzlinu, místní alkoholické nápoje ouzo, raki a brandy, místní vodku, rum a gin, místní pivo a víno, překapávanou kávu, výběr čajů, vodu, nealkoholické nápoje a drobné občerstvení.

Sport & zábava all inclusive

Stolní tenis, tenisové kurty od 14.00 do 20.00 hodin, minigolf, volejbalové a basketbalové hřiště, na pláži šlapadla a kánoe na omezenou dobu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Gouves

Letovisko Gouves je příjemné místo s mnoha obchůdky, restauracemi, tavernami, půjčovnami aut a motocyklů i jízdních kol. Nachází se na severu ostrova Kréta, asi 17 kilometrů na východ od Heraklionu, a má dobré autobusové spojení s hlavním městem a dalšími turistickými středisky na ostrově. Dovolená Kréta Gouves nabízí pohodovou relaxaci.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 20 minut. Více informací o Gouves