Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování
Jedna dospělá osoba a dítě
Ubytování pro jednu osobu bez příplatku!
Ubytování ZDARMA pro 3.osobu

Popis hotelu

Poloha

Malý komplex Mark & Johanna s přátelskou atmosférou se skládá ze dvou domů. Nachází se na klidném místě pod horou Mesa Vouno asi 450 metrů od písečné pláže. Centrum letoviska s řadou obchodů, restaurací a autobusovou zastávkou je v dosahu 10 minut chůze.

Vybavení hotelu

Menší sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky a pěkná terasa s květinami, ze které je nádherný výhled na moře a celé okolí.

Ubytování

Klimatizovaná studia Mark & Johanna pro 2–3 osoby mají obývací ložnici s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem, WC, balkon nebo terasu. Pronájem trezoru za poplatek.

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Perissa

Druhé největší letovisko na Santorini, zvané Perissa, se rozprostírá na opačné straně hory Messa Vouno, podél atraktivní dlouhé písečné pláže, místy s prudším vstupem do moře, v jedné části s plochou kamenou deskou v moři. Dovolená Santorini, Perissa to jsou především řecké taverny, kavárny a malé obchůdky, lemující pobřežní promenádu. V Perisse lze provozovat vodní sporty, včetně školy potápění. Na hlavní silnici, která spojuje letovisko Perissa se zbytkem ostrova Santorini, se nachází více obchodů a několik barů. Oblíbené řecké letovisko Perissa dosud není tak rušné jako Kamari, nejživější je v srpnu, kdy tu pobývají místní Řekové a Italové. Letovisko Perissa má dobré autobusové spojení s hlavním městem.

Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Perissa