Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Pro rodiny s dětmi
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Plážové osušky
Vybrané sporty v ceně
Vodní sporty a potápění
Dětské hřiště
Postýlky a židličky bez poplatku
Dětské menu
Hlídání dětí na vyžádání
Tématické večery
Animační programy pro děti i dospělé
Bezbariérové pokoje
Sítě proti komárům
Využití surovin z místních biofarem
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Hotel Mastichari Bay je situován přímo u pláže nedaleko prázdninového letoviska Mastichari s řeckou atmosférou, které je v dosahu několika minut chůze. S hlavním městem ostrova, vzdáleným 25 kilometrů, je zajištěna doprava linkovým autobusem. Soukromá pláž u hotelu je tvořená pískem a oblázky, vzhledem ke kamenitému vstupu do moře jsou tu dřevěná mola. Asi 300 metrů od hotelu se nachází dlouhá písečná pláž s možností provozování vodních sportů.

Vybavení hotelu

Příjemný hotelový areál Mastichari Bay se skládá z nízkopodlažních budov obklopených upravenou zahradou s kvetoucími keři. Jeho součástí jsou dva sladkovodní bazény, u nichž jsou lehátka a slunečníky bez poplatku, na pláži za poplatek, plážové osušky také za poplatek. Mastichari Bay má ideální podmínky pro rodinnou dovolenou. Je tu dětský bazén, herna a hřiště, v restauraci jsou k dispozici dětské židličky a připravuje se dětské menu, postýlky jsou poskytovány zdarma. Miniklub zajišťuje denní aktivity a příležitostně podvečerní disco. Hotel věnuje velkou pozornost kvalitě stravování, má vlastní farmu, kde pěstuje bio ovoce a zeleninu. Hotelové restaurace připravují tématické večery, v několika barech je poskytováno malé občerstvení a nápoje po celý den. Pro sportovní aktivity lze využít posilovnu, tenisové kurty a stolní tenis. Vybavení areálu doplňuje herna s kulečníkem a elektronickými hrami, minimarket a internetový kout, wifi připojení k internetu ve veřejných prostorách bez poplatku. Animační tým organizuje celodenní programy včetně cvičení aerobiku i večerní zábavu. Možnost pronájmu auta nebo kola.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, lednička, balkón nebo terasa. Centrálně řízená klimatizace je provozu od 15. 6. do 10. 9., všechny typy pokojů mají sítě proti hmyzu v oknech a balkonových dveřích. Pronájem trezoru za poplatek. Hotel nabízí ubytování v rodinných suitách a v bezbariérových pokojích pro hendikepované klienty.

Stravování

polopenze, možnost dokoupení all inclusive

Program all inclusive zahrnuje

• Bufetová snídaně od 07.30 do 10.15 hodin v hlavní restauraci Olive Tree.
• Obědy formou bufetu včetně vybraných rozlévaných nápojů od 12.30 do 14.00 hodin v hlavní restauraci Olive Tree.
• Večeře formou bufetu včetně vybraných rozlévaných nápojů od 18.30 do 21.30 hodin v hlavní restauraci Olive Tree, tématické večery 2x týdně.
• Nealkoholické nápoje, vodu, kávu, čaj, místní pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje zahraniční a místní výroby v Pool baru od 10.00 do 00.30 hodin a v hlavním baru od 17.00 do 00.30 hodin.

Sport & zábava all inclusive

Tenisové kurty včetně raket a míčků, aerobik a fitness centrum, hřiště na plážový volejbal, vodní pólo, boccia.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady / na moře

interiér 25 - 28 m² , centrálně klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, lednička, trezor za poplatek, sítě proti hmyzu, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na moře. Max.obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě.


Dvoulůžkový pokoj superior s výhledem na moře

interiér 25 - 28 m², centrálně klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, lednička, trezor za poplatek, sítě proti hmyzu, balkón nebo terasa s výhledem na moře. Max.obsazenost 2 osoby.


2-3 lůžkové studio

interiér 30 - 34 m², centrálně klimatizované studio s kuchyňským koutem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, lednička, trezor za poplatek, sítě proti hmyzu, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 2-3 osoby.


2-4 lůžkové studio

interiér 30 - 34 m², centrálně klimatizované studio s kuchyňským koutem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, lednička, trezor za poplatek, sítě proti hmyzu, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 2 - 4 osoby.


Jednoložnicový apartmán

interiér 42 - 45 m², centrálně klimatizované apartmány s obývací kuchyní a oddělenou ložnicí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, telefon, jídelní stůl, lednička, trezor za poplatek, sítě proti hmyzu, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Mastichari

Klidné letovisko Mastichari na západním pobřeží ostrova Kos, asi 18 kilometrů od hlavního města, se kterým má pravidelné autobusové spojení. Slavnou minulost Mastichari připomínají zbytky křesťanské baziliky s mozaikami. Kromě krásné písečné pláže s možností provozování vodních sportů nabízí dovolená Kos Mastichari přívětivou řeckou atmosféru v typických tavernách a kavárnách. V letovisku Mastichari je řada obchodů se zbožím denní potřeby a suvenýry, půjčovny aut, motocyklů a kol. Z malého přístavu Mastichari po celou sezónu denně vyplouvají lodě na vedlejší ostrůvky Kalymnos a Pserimos.
Transfer z letiště asi 10 minut. Více informací o Mastichari