Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Hotel jen pro dospělé
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Vybrané sporty v ceně
Fitness bez poplatku
Wifi
Wellness
Sdílený bazén
Privátní bazény
Bezbariérové pokoje

Popis hotelu

Poloha

Mayia Exclusive Resort nad SPA je situován na jihovýchodním pobřeží Rhodosu v poklidném letovisku Kiotari, necelých 60 kilometrů od letiště i hlavního města. Autobusová zastávka pro spojení s okolními letovisky a hlavním městem ostrova Rhodos se nachází nedaleko hotelu.

Popis hotelu

Hotel Mayia Exclusive Resort and SPA na Rhodosu, určený jen pro dospělé osoby 16+, nabízí luxusní služby a ubytování v pokojích, bungalovech a suitách, které jsou převážně s výhledem na moře a sdílenými nebo privátními bazény.

Pláž & bazény

písčito-oblázková pláž s plážovým barem a servisem pár metrů od hotelu,
dva venkovní bazény, jeden krytý vyhřívaný,
lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu bez poplatku,
plážové osušky, plážová taška a plážové pantofle

Vybavení hotelu

recepce,
hlavní restaurace Waterfront, řecká à la carte restaurace Thymari,
italská à la carte restaurace Al dente, asijská à la carte restaurace Wasabi,
All Day restaurace s nabídkou občerstvení po celý den,
World Taste Corner a Sandwicherie,
Cafeteria, cukrárna Canela,
Wine and Champagne Bar Oinos,
hlavní bar Del Mar, pool bar Senso,
noční klub Bo,
room servis,
zlatnictví, minimarket,
půjčovna aut, na vyžádaní zajištění půjčení kol a motorek

Ubytování

elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky,
koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, osobní váha,
koupací pláště, pantofle, plážová taška, plážové osušky,
LED smart TV, telefon, elektronický trezor, wifi,
Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, denně doplňovaný minibar,
osvětlené šatní skříně, noční světlo, stojan na zavazadla,
balkón s venkovním posezením

možnost ubytování v pokojích, bungalovech a suitách se sdílenými nebo privátními bazény

Stravování

plná penze formou programu all inclusive

Program all inclusive zahrnuje

  • snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu v hlavní restauraci, kuchařské show, velký výběr kávy a čaje, čerstvých džusů, nealkoholických nápojů, piva a vín,
  • po předchozí rezervaci večeře à la carte,
  • během dne snacky, sendviče, sladkosti, zmrzlina, káva, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje, pivo, koktejly a víno,
  • minibar nebo maxibar dle typu pokoje s nealkoholickými i alkoholickými nápoji, vodou, chipsy, oříšky a haribo bonbóny

Sport & zábava

tenisové kurty za poplatek, noční klub

Sport & zábava all inclusive

živá hudební představení, taneční show,
lekce tance, vaření a míchání nápojů,
bohatá nabídka prázdninového a sportovního vyžití v rámci all inclusive,
šipky, zumba, jóga pro začátečníky, pilates, stretching, aerobic a aqua aerobic, fitness centrum

Internetové připojení

wifi v celém areálu

Relaxace & wellness

Lázeňské centrum Mayia Spa - zdarma sauna, parní lázně, Jacuzzi, vstup do fitness centra a krytého vyhřívaného bazénu,
za poplatek masáže a zkrášlovací procedúry pro tělo i mysl, kadeřnické služby, manikúra, pedikúra

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Deluxe pokoj výhled na moře

Interiér 30 m², hlavní nebo vedlejší budova, elegantně zařízené pokoje, manželská postel nebo 2 lůžka s matrací s paměťovou pěnou, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážová taška, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Nespresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, wifi zdarma, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Deluxe bungalov výhled na moře

Interiér 30 m², vedlejší budova, elegantně zařízené pokoje, manželská postel nebo 2 lůžka s matrací s paměťovou pěnou, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážová taška, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Nespresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, wifi zdarma, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby

Premier pokoj výhled na moře

Interiér 30 m² hlavní budova, elegantně zařízené pokoje, manželská postel nebo 2 lůžka s matrací s paměťovou pěnou, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážová taška, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Nespresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, wifi zdarma, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Deluxe bungalov u bazénu výhled do zahrady

Interiér 30 m², vedlejší budova, elegantně zařízené pokoje, manželská postel nebo 2 lůžka s matrací s paměťovou pěnou, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážová taška, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Nespresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, wifi zdarma, terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Deluxe pokoj u bazénu výhled na moře

Interiér 30 m², hlavní nebo vedlejší budova, elegantně zařízené pokoje, manželská postel nebo 2 lůžka s matrací s paměťovou pěnou, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážová taška, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Nespresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, wifi zdarma, terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Junior suita výhled na moře

Interiér 38 m², vedlejší budova, elegantně zařízené pokoje, manželská postel nebo 2 lůžka s matrací s paměťovou pěnou, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážová taška, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Nespresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, wifi zdarma, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Junior suita u bazénu výhled na moře

Interiér 38 m², vedlejší budova, elegantně zařízené pokoje, manželská postel nebo 2 lůžka s matrací s paměťovou pěnou, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážová taška, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Nespresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, wifi zdarma, terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Premier bungalov suita výhled na moře

Interiér 40 m², vedlejší budova, elegantně zařízená ložnice s manželskou postelí s matrací s paměťovou pěnou, obývací pokoj s přitýlkami oddělen posuvnými dveřmi, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážová taška, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Nespresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, wifi zdarma, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Premier bungalov suita u bazénu výhled na moře

Interiér 40 m², vedlejší budova, elegantně zařízená ložnice s manželskou postelí s matrací s paměťovou pěnou, obývací pokoj s přitýlkami oddělen posuvnými dveřmi, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážová taška, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Nespresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, wifi zdarma, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Mayia suita s privátním bazénem

Interiér 48 m², vedlejší budova, elegantně zařízená ložnice s manželskou postelí s matrací s paměťovou pěnou, oddělený obývací pokoj s přitýlkou, 2 koupelny, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážová taška, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Nespresso kávovar, elektronický trezor velikosti laptopu, wifi zdarma, venkovní whirpool a vyhřívaný bazén, terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • místní taxu,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Doporučujeme seznámit se s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Kiotari

Oblast podél pobřeží na jihovýchodně Rhodosu byla pojmenována podle malé vesničky Kiotari. Pláže tu jsou převážně oblázkové, s většími či menšími oblázky. Nejedná se o žádné rušné letovisko, ale jsou tu samozřejmě minimarkety, kavárny a taverny, stejně jako půjčovny motorek a aut. Letovisko Rhodos Lindos, kam můžete podniknout i lodní výlet, je vzdáleno asi 20 kilometrů, hlavní město ostrova 60 kilometrů.
Transfer z letiště asi 60 minut. Více informací o Kiotari