Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Palubní catering
Zavazadla 23 kg na pravidelných linkách
Lze dokoupit stravování
Nádherné výhledy
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Studia Merovigla, postavená ve stylu tradiční architektury, se nacházejí v klidnější části letoviska Imerovigli, na nejvyšším bodu ostrova Santorini, ze kterého je nezapomenutelný výhled na kalderu a celý ostrov. Hlavní město Thira je vzdáleno asi 2 kilometry.

Vybavení hotelu

V pěkné zahradě kvetoucí zahradě je zasazený sladkovodní a dětský bazén, u něhož jsou lehátka a slunečníky bez poplatku. Na recepci je možnost přístupu na internet a využití faxu.

Ubytování

Klimatizovaná studia pro 2–3 osoby mají obývací ložnici s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a WC, SAT/TV a balkon nebo terasu. Ve studiích je zajištěn denní úklid.

Stravování

Bez stravy, možnost dokoupení snídaní podávaných u bazénu nebo na vyžádání přímo na pokoji.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Studio

Klimatizovaná studia pro 2–3 osoby mají obývací ložnici s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a WC, SAT/TV a balkon nebo terasu. Ve studiích je zajištěn denní úklid.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Imerovigli

Nádherné řecké městečko Imerovigli na útesech sopečného kráteru ostrova Santorini, který se zvedá do výše 300 metrů, má úžasný výhled na celý ostrov Santorini. Imerovigli vzdálené asi 2 kilometry od hlavního města bývalo kdysi sídlem aristokratických rodin. Nachází se zde zbytky středověkého hradu Skaros, ke kterému dojdete pěknou procházkou. Příjemné, klidné pláže jsou od tohoto romantického místa vzdálené asi 3 kilometry.

Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Imerovigli