Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Dítě ZDARMA ubytování
Ubytování ZDARMA pro 3.osobu
Plně zařízené vily
Samostatné vily
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Wifi
Privátní bazény
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Metohi Georgila se nachází v klidné části ostrova necelých 16 kilometrů na západ od města Chania, asi 4,5 kilometru od známého letoviska Platanias. Nejbližší vesnička Maleme je v dosahu 1,5 kilometru.

Popis hotelu

Komplex vilek Metohi Georgila vybudovaných a zařízených v tradičním stylu z místních materiálů je obklopený zelení. Pobyt je vhodný pro klidnější dovolenou v soukromí a rodiny s malými dětmi.

Pláž & bazény

písečná pláž 1,5 kilometru,
venkovní bazén, dřevěná lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku

Vybavení hotelu

recepce, udržovaná zahrada,
internetový kout, prádelna

Ubytování

zařízené vily s klimatizací za příplatek
koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
SAT/TV, CD a DVD přehrávač, telefon, trezor, wifi
kompletně vybavená kuchyň - lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar, rychlovarná konvice,
terasa

Stravování

bez stravy

Pro děti a juniory

dětské hřiště včetně laviček

Internetové připojení

wifi připojení

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Agapi

Interiér 25 m², přízemní vilka má plně vybavený kuchyňský kout s obývací částí, oddělenou ložnici, koupelnu s WC a prostornou terasu. Max. obsazenost 2 osoby.

Erato

Interiér 38 m², prostorná vilka, plně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem a s obývací částí, oddělená ložnice se stropním větrákem, koupelna s WC, terasa s venkovním posezením. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě, bezbariérové přístupy.

Ariadne

Interiér 40 m², 1. patro hlavní budovy, dvě místnosti, plně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem a s obývací částí s rozkládací pohovkou, oddělená ložnice, koupelna s WC, prostorná terasa s venkovním posezením. Max. obsazenost 3 osoby.

Titika

Interiér 50 m²,1. patro hlavní budovy, apartmán se skládá ze tří místností, plně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem a s obývací částí s rozkládací pohovkou, 2 oddělené ložnice se stropními větráky, v jedné 2 oddělená lůžka a ve druhé manželská postel, koupelna s WC, velká terasa 63 m² s výhledem na bazén. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a dítě.

Artemis

Interiér 70 m², dvoupatrová vilka, v každém patře plně vybavené kuchyňské kouty, 2 obývací pokoje, 2 ložnice, 2 koupelny s WC, prostorná terasa s venkovním posezením. Max. obsazenost 6 dospělých osob a dítě.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistenci delegáta,
  • transfery v místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Platanias

Letovisko se nachází na severním pobřeží Kréty asi 12 kilometrů na západ od města Chania. Dovolená Kréta - Platanias to je 4 kilometry dlouhá pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře, kde lze provozovat řadu vodních sportů včetně surfování. Díky příznivým přírodním podmínkám, vhodným pro turistiku, se původně malá rybářská vesnička Platanias postupně rozrůstá, dnes již téměř navazuje na sousední letovisko Agia Marina. Příjemnou procházkou romantickými uličkami můžete dojít až na kopec nad Plataniasem, odkud je krásný výhled na půvabné pobřeží. Podél promenády letoviska Platanias s typickou řeckou atmosférou se soustředí řada kaváren, taveren, kiosků s nabídkou rychlého občerstvení a obchodů. Dovolenou na Krétě tu můžete využít i k návštěvě vyhlášených diskoték a barů.
Transfer z letiště v Chanii asi 30 minut. Více informací o Platanias