Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Dítě ZDARMA ubytování a strava

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex Miramare Park se rozkládá na severozápadním pobřeží ostrova Rhodos v letovisku Ixia přímo u užší soukromé oblázkové pláže, dlouhé téměř 2 kilometry. Areál se nachází asi 10 minut jízdy od hlavního města Rhodos.

Vybavení hotelu

Zajímavě řešený komplex se třemi bazény, obklopenými tavernami a pool bary. U bazénů i na pláži jsou lehátka a slunečníky zdarma. V rozlehlých, pečlivě udržovaných zahradách kolem budov jsou 3 kilometry dlouhé upravené stezky na procházky. Areálem hotelu Miramare Park projíždí v hlavní sezóně každou hodinu mimo siestu Wonderland vláček, který staví u bazénů, restaurací a barů. Restaurace nabízí řecké, italské i mezinárodní speciality, exotické koktejly a malé občerstvení do pozdních večerních hodin.
K vybavení patří tenisové kurty, fitness centrum, minimarket a klenotnictví. Na pláži je široký výběr vodních sportů - šlapadla, vodní lyžování, plachtění, windsurfing. Děti se mohou zabavit v miniklubu, hotel nabízí i profesionální hlídání dětí.

Ubytování

Každá z pohodlně a stylově zařízených suit pro 2-4 osoby má individuální klimatizaci, zařízenou kuchyňku s lednicí a jídelním koutem, prostornou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, telefon s přímou volbou, SAT/TV, trezor a balkón nebo terasu.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový bungalov výhled na moře

Interiér 30 m², přízemí, balkon nebo terasa, výhled na moře, 30 – 40 metrů od moře, max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě.


Jednoložnicová suita výhled do zahrady

Interiér 50 m², balkon nebo terasa, výhled do zahrady, 50 – 70 metrů od moře, ložnice a oddělený obývací pokoj, max. obsazenost 4 osoby.


Jednoložnicová suita výhled na moře

Interiér 50 m², balkon nebo terasa, výhled na moře, 20 – 30 metrů od moře, ložnice a oddělený obývací pokoj, max. obsazenost 4 osoby.


Jednoložnicová suita u vody

Interiér 50 m², terasa, výhled na moře, umístění přímo u pláže, ložnice a oddělený obývací pokoj, CD/DVD přehrávač, koupelna s hydromasážní vanou, max. obsazenost 4 osoby.


Jednoložnicová vila výhled na moře

Interiér 50 m², terasa, výhled na moře, 20 – 30 metrů od moře, ložnice a oddělený obývací pokoj, v některých vilách CD/DVD přehrávač, v některých vilách servis pro přípravu kávy a čaje, max. obsazenost 3 osoby.


Jednoložnicová vila u vody

Interiér 50 m², terasa, výhled na moře, umístění přímo u pláže, ložnice a oddělený obývací pokoj, CD/DVD přehrávač, koupelna s hydromasážní sprchou, v některých vilách servis pro přípravu kávy a čaje, max. obsazenost 3 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Ixia

Středisko Ixia patří k nejvyhledávanějším místům na severozápadním pobřeží Rhodosu. Více než 3 kilometry dlouhá oblázková pláž s tyrkysově zbarveným mořem a často zvlněnou mořskou hladinou je pravým rájem pro sportovně založené klienty, zvláště pro milovníky surfování. V centru vodních sportů si můžete pronajmout i vodní skútry, vyzkoušet si vodní lyžování nebo parasailing. Ixia ná skvělé podmínky pro aktivní dovolenou na Rhodosu. Nabízí také možnost rozličné večerní zábavy v místních barech a klubech. Výhodou je blízkost hlavního města Rhodos, s nímž má Ixia velmi dobré autobusové spojení.
Transfer z letiště asi 20 minut. Více informací o Ixia