Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Palubní catering

Popis hotelu

Poloha

Jeden z nejhezčích hotelových komplexů letoviska Agia Napa byl nedávno renovovaný v moderním stylu. Leží jen 100 metrů od pěkné písčité pláže Grecian Bay, vzdálenost do centra letoviska s obchody, restauracemi, bary a nočními kluby je asi 500 metrů.

Vybavení hotelu

Venkovní a krytý vyhřívaný bazén se slunečníky a lehátky poskytovanými zdarma, dětský bazén, tenisový kurt, stolní tenis, biliár, tělocvična, sauna, parní lázně a jacuzzi. Na pláži nabídka vodních sportů a školy potápění, zapůjčení slunečníků a lehátek za poplatek. Písčitá pláž, oceněná pro svou čistotu Modrou vlajkou, je vhodná pro děti a handicapované klienty.
K vybavení patří restaurace, koktejl bar, pool bar a kavárna, hotel má wifi internetové připojení, kadeřnictví, kosmetiku, masáže a služby půjčovny aut, je tu také centrum s konferenční místností.

Ubytování

Nově rekonstruované klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a bočním nebo přímým výhledem na moře, koupelna s WC, LCD TV, vybavení na přípravu kávy a čaje, minibar, trezor a balkón. Možnost wifi připojení za poplatek. Možnost ubytování v bungalovech nebo suitách.

Stravování

Do 31.3. 2012 polopenze formou bufetu, možnost dokoupení obědů.
V období od 1.4 do 31.10.2012 snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj

Interiér 19 m², vybavení na přípravu kávy a čaje, wifi připojení za poplatek, balkón s výhledem na moře, bočním výhledem na moře nebo na bazén. Max. obsazenost 3 osoby.


Executive bungalov

Interiér 31 m², pokoje jsou umístěné okolo bazénu, vhodné pro ubytování rodin se dvěma dětmi, wifi připojení za poplatek, terasa s výhledem na bazén a moře. Uvítací balíček ovoce a víno, lahev vody, květiny v koupelně, koupací pláště a pantofle.


Grand suita výhled na moře

Interiér 82 m², dvě oddělené ložnice s vlastní koupelnou, prostorná obývací část s jídelním koutem a kuchyňkou, vhodné pro ubytování pětičlenné rodiny, 3 LCD TV, vybavení na přípravu kávy a čaje, wifi připojení za poplatek, terasa s jacuzzi, výhledem na bazén a moře. Uvítací balíček ovoce a víno, lahev vody, květiny v koupelně, koupací pláště a pantofle.


Junior suita výhled na moře

Interiér 42 m², pokoj řešen jako open space, vhodné pro rodiny se dvěma dětmi, 2 LCD TV, vybavení na přípravu kávy a čaje, wifi připojení za poplatek, balkón s výhledem na moře. Možnost propojených pokojů. Uvítací balíček ovoce a víno, lahev vody, květiny v koupelně, koupací pláště a pantofle.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • transfery na místě vozem TAXI,
 • asistence zástupce cestovní kanceláře,
 • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • připojištění – bližší informace zde,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Informace o destinaci

Letovisko Agia Napa

Přímořské letovisko Agia Napa na jihovýchodním pobřeží Kypru patří k nejznámějším místům na ostrově. Původně klidná rybářská vesnička se díky nádherné pláži s jemným světlým pískem postupně rozrostla v letovisko, rozprostírající se v délce několika kilometrů podél pobřeží. Jeho součástí je jedna z nejoblíbenějších pláží na ostrově Nissi Beach. Agia Napa má malebné živé centrum se starobylým klášterem Agia Napa, podle něhož byla pojmenována původní vesnice, a patří k ní i oblasti tvořené hotelovou zástavbou. Nachází se zde mnoho taveren, kaváren, restaurací, barů, nočních podniků a diskoték. Pláže s pozvolným vstupem do vody nabízí řadu možností vodních sportů, navštívit můžete také aquapark s mnoha atrakcemi.
Transfer z letiště v Larnace asi 45 minut. Více informací o Agia Napa