Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází asi 1 kilometr od centra letoviska Barbati na návrší s krásným výhledem na moře a celé letovisko. Přímo pod hotelem se nachází molo pro vstup do moře. Oblázková pláž v Barbati je vzdálená 1 kilometr, 2x denně na ni zdarma jezdí hotelový autobus. Do hlavního města Kerkyry, vzdáleného 21 kilometrů, lze dojet linkovým autobusem.

Vybavení hotelu

Sladkovodní bazén s brouzdalištěm pro děti, u něhož jsou slunečníky a lehátka zdarma, restaurace a bar s televizním koutem. Hotel se má hlavní budovu a čtyři vedlejší, nabízí stolní tenis a biliár, na pláži v Barbati je možnost provozování vodních sportů.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, satelitní televize, stropní ventilátor, telefon a balkon nebo terasa. Možnost pronájmu trezoru a zapojení klimatizace za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Barbati

Turistické středisko Barbati na ostrově Korfu , obklopené zelení, se nachází asi 18 kilometrů na sever od hlavního města ostrova. Dovolená Korfu Barbati nabízí nádherné přírodní scenérie a oblázkovou pláž s křišťálově čistým mořem. Na pláži letoviska Barbati lze provozovat různé vodní sporty. Barbati nabízí také řadu taveren a kaváren, nabízejících místní speciality, s nezapomenutelným výhledem na moře. Spojení s hlavním městem ostrova Korfu - Kerkyra zajišťuje místní autobusová linka.
Transfer z letiště asi 40 minut. Více informací o Barbati