Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Palubní catering

Popis hotelu

Poloha

Rodinný hotel Naxos Magic Village se nachází v malebném letovisku Stelida pouhých 150 metrů od písčité pláže a 800 metrů od nejživějšího turistického letoviska Agios Prokopios, v klidném prostředí a současně v dosahu taverniček, obchodů a nočního života ve vedlejším letovisku. Tato oblast je oblíbená zejména pro své krásné zlaté písčité pláže s průzračným mořem. V červenci se zde pořádají různé slavnosti – 8.července slavnost sv.Prokopa, navazuje slavnost sv.Nikodéma 14.července a končí slavností sv.Anny 25.července. Na těchto slavnostech se můžete těšit z řecké hudby, tanců a ochutnat místní delikatesy. Hotel byl postaven v kamenném kykládském architektonickém stylu a skládá se z elegantních stylových a prostorných studií a apartmánů dekorovaných v teplých a jemných odstínech.

Vybavení hotelu

Sladkovodní bazén, jacuzzi, pool bar, hřiště, tenisový kurt, TV místnost, parkoviště, vnitřní i venkovní restaurace, bar, kavárna, možnost internetového připojení. Hotel Naxos Magic Village připravuje pro své hosty řecké večery s tradiční hudbou a tanci. Na vyžádání lze zajistit svatby a různé recepce. Hotel akceptuje domácí mazlíčky.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, mini lednice, telefon, SAT/TV, trezor a balkón nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • 1 noc se snídaní v hotelu Sofitel Athens Airport na cestě tam,
  • leteckou dopravu Praha – Athény - Naxos a zpět v optimální knihovací třídě, váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
* ceny jsou závislé na obsazenosti letů

Cena nezahrnuje

  • služby delegáta,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.
Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Stelida

Velmi hezké místo na ostrově Naxos se nachází asi jeden kilometr od pláže Agia Anna, která navazuje na dlouhou písečnou pláž Agios Prokopios s možností vodních sportů. Charakteristickým znakem této oblasti ostrova Naxos jsou vzrostlé cedry, které dotváří exotickou atmosféru. Více informací o Stelida