Cena za osobu od: 17 400 Kč | 10.10. / 4 dny
Snídaně
Jedna dospělá osoba a dítě
Dítě ZDARMA ubytování a strava
U nádherné pláže
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Dětské hřiště
Dětské brouzdaliště
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Vyhřívaný bazén
Bezbariérové pokoje
Rodinný pokoj až pro 3 děti
Děti do 14 let

Popis hotelu

Poloha

Luxusní komplex Neptune Luxury Resort se nachází mezi letovisky Marmari a Mastichari přímo u krásné písčité pláže, opakovaně oceňvané modrou vlajkou čistoty, s vynikajícími podmínkami pro surfování. Z autobusové zastávky u hotelu je pravidelné linkové spojení s hlavním městem a 5 kilometrů vzdáleným letoviskem Mastichari.

Popis hotelu

Neptune Luxury Resort je vystavěn ve stylu tradiční řecké ostrovní architektury, s několika bazény, 18hjamkovým golfovým hřištěm pro minigolf a tenisovými kurty. V udržované zahradě se nachází hlavní budova a menší patrové domky. Hotel má k dispozici 7 pokojů pro handicapované klienty.

Pláž & bazény

čtyři bazény - Residence pool - částečně vyhřívaný, dětský bazén a whirpool, Palace pool - bazén jen pro dospělé osoby, Village pool - s výhledem na moře a Olympic pool - bazén olympijských rozměrů (50 metrů dráhy), dětský bazén,
dětský bazén, brouzdaliště a malý vodní park,
venkovní jacuzzi,
písčitá pláž přímo u hotelu,
lehátka, slunečníky a osušky u bazénů a na pláži bez poplatku

Vybavení hotelu

osm barů, dvě à la carte restaurace a taverna, restaurace na pláži,
bankomat, kadeřnictví, internetový kout s PC,
klenotnictví, butik, zlatnictví, obchod se suvenýry, obuví i výrobky z kůže,
půjčovna aut a motorek
čistírna, prádelna, konferenční místnost,
minimarket

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinné pokoje/ suity/ apartmány,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
SAT/TV, wifi, telefon, rádio, malá lednička,
minibar na vyžádání - za poplatek,
vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor,
balkón nebo terasa

Stravování

snídaně, možnost dokoupení večeří

Sport & zábava

čtyři tenisové kurty, hala na squash a badminton,
stolní tenis, basketbal, plážový volejbal,
menší fotbalové hřiště, šipky,
lukostřelba, vlastní golfové hřiště - minigolf,
fitness centrum,
centrum vodních sportů na pláži,
pilates, aerobik, aqua aerobik

Pro děti a juniory

dva dětské bazény jeden vyhřívaný, hřiště, bazén se skluzavkami, dětské židličky a postýlky bez poplatku, hlídání za poplatek, dětský klub

Internetové připojení

wifi zdarma

Relaxace & wellness

Neptune Spa - masáže, vnitřní bazén, sauna, zkrášlující péči, venkovní jacuzzi

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj/ výhled na moře

Interiér 25 m², klimatizované pokoje v hlavní budově nebo bungalovech, dvoulůžko s možností přistýlky formou rozkládací pohovky, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Dvoulůžkový pokoj deluxe/ výhled na moře

Interiér 25 m², klimatizované renovované pokoje jsou situovány v bungalovech, dvoulůžko s možností přistýlky formou rozkládací pohovky, koupelna s WC, koupací pláště a pantofle, iHome radiové hodiny s nabíjením a možností přehrávání pro iPhone/iPad/ iPod, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Suita výhled do zahrady

Interiér 40 m², klimatizované suity se nachází v hlavní budově nebo bungalovech, obývací místnost s pohovkou, posuvnými dveřmi oddělená ložnice s dvoulůžkem nebo queen size lůžkem, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Luxury suita

Interiér 70 m², klimatizované a kompletně renovované prostorné suity, ložnice s dvoulůžkem a oddělená obývací místnost, v obou místnostech 43‘‘ TV, koupelna se sprchovým koutem, odděleným WC, Nespresso kávovar, iHome radiové hodiny s nabíjením a možností přehrávání pro iPhone/iPad/ iPod, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Rodinný pokoj

Interiér 46 m², rodinné pokoje situované v bungalovech, tvořeny dvěma propojenými pokoji, dvě koupelny, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Rodinný pokoj deluxe

Interiér 56 m², rodinné pokoje v bungalovech jsou tvořeny dvěma propojenými renovovanými pokoji, dvě koupelny, koupací pláště a pantofle, iHome radiové hodiny s nabíjením a možností přehrávání pro iPhone/iPad/ iPod, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 4 osoby.

Superior apartmán

Interiér 50 m², klimatizované apartmány s jednou ložnicí v bungalovech, kuchyňský kout s pohovkou/palandou, koupelna s WC, koupací pláště a pantofle, dvě TV, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé a 2 děti osoby.

Superior apartmán v 1.řadě

Interiér 50 m², klimatizované apartmány v bungalovech a první řadě u pláže, stejné uspořádání jako superior apartmán, DVD přehrávač, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Executive apartmán

Interiér 65 m², klimatizované, dvouložnicové apartmány v bungalovech, dvě ložnice, dvě koupelny s WC, kuchyňský kout s jídelnou, pohovka, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 5 dospělých osob.

Executive apartmán 1 . řada

Interiér 65 m², klimatizované, dvouložnicové apartmány v bungalovech u pláže, dvě ložnice, dvě koupelny s WC, kuchyňský kout s jídelnou, pohovka, DVD přehrávač, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 5 dospělých osob.

Luxury suita 2 ložnice

Interiér 95 m², renovované klimatizované suity situované v bungalovech v zahradě, dvě oddělené ložnice s dvoulůžkem a vlastní koupelnou s WC s odděleným WC, obývací místnost, v každé místnosti 43‘‘ TV, iHome radiové hodiny s nabíjením a možností přehrávání pro iPhone/iPad/ iPod, Nespresso přístroj s kapslemi, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • místní taxu,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Mastichari

Klidné letovisko Mastichari na západním pobřeží ostrova Kos, asi 18 kilometrů od hlavního města, se kterým má pravidelné autobusové spojení. Slavnou minulost Mastichari připomínají zbytky křesťanské baziliky s mozaikami. Kromě krásné písečné pláže s možností provozování vodních sportů nabízí dovolená Kos Mastichari přívětivou řeckou atmosféru v typických tavernách a kavárnách. V letovisku Mastichari je řada obchodů se zbožím denní potřeby a suvenýry, půjčovny aut, motocyklů a kol. Z malého přístavu Mastichari po celou sezónu denně vyplouvají lodě na vedlejší ostrůvky Kalymnos a Pserimos.
Transfer z letiště asi 10 minut. Více informací o Mastichari