Cena za osobu od: 18 400 Kč | 03.10. / 4 dny
Snídaně
Transfer taxíkem v ceně
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Městský hotel
Vodní sporty a potápění
Dítě do 18 let

Popis hotelu

Poloha

Zajímavý hotel Nikos Takis Fashion se nachází v historickém centru hlavního města Rhodos asi 800 metrů od pláže a 1000 metrů od přístavu.

Popis hotelu

Nikos Takis Fashion dostal své jméno od známých módních návrhářů Nikos & Takis, kteří mají v přízemí hotelu butik s unikátními ukázkami své tvorby, stejně tak i vzorky svých nových kolekcí. Má luxusní orientální atmosféru a každý z pokojů je jedinečný, v celé budově nenaleznete dva stejně zařízené pokoje. Hotel je striktně nekuřácký. V historickém centru není povoleno jezdit motorovými vozidly, s výjimkou taxi.

Pláž & bazény

pláž 800 metrů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Vybavení hotelu

sedm pokojů různých etnických a dobových designů zařízených s využitím nejkvalitnějších materiálů včetně hedvábí, dokonce i pantofle jsou ručně šité, vyráběné na zakázku v Maroku,
stolní hry, hudební nástroje

Ubytování

unikátní renovované klimatizované pokoje s king size lůžkem, ortopedické matrace, mramorová koupelna, vysoušeč vlasů, pantofle a luxusní kosmetika, SAT/TV, DVD přehrávač, internetové připojení, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor

Stravování

snídaně

Sport & zábava

tenis, golfové hřiště Afandou (19 km), vodní sporty na pláži

Internetové připojení

wifi připojení, pevné ADSL připojení

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Marokino

Klimatizované pokoje v orientálním marockém stylu včetně stylových doplňků, SAT/TV, mini bar, vysoušeč vlasů, pantofle, hudební kanál v koupelně. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a jedno dítě.

Medieval

Klimatizované pokoje ve středověkém stylu s kamenným obložením situovaný poblíž hotelové zahrady, s vlastním venkovním posezením, SAT/TV, mini bar, vysoušeč vlasů, pantofle, výhled na přístav. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a jedno dítě.

Knights superior

Klimatizované pokoje v rytířském stylu s fantastickými exotickými barvami s výhledem na středověký hrad, SAT/TV, mini bar, vysoušeč vlasů, pantofle. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a jedno dítě.

Ontas junior suita

Klimatizované pokoje v tradičním orientálním stylu s dřevěným interiérem s ručně vyřezávanými doplňky, nachází se v 1.patře a má obývací část s pohovkou pro třetí osobu, SAT/TV, mini bar, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, DVD/CD, koupelna je s jacuzzi. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Vosporus superiror suita

Klimatizované pokoje v etnickém stylu s komfortním vybavením a výhledem na Staré město a moře, SAT/TV, mini bar, vysoušeč vlasů, DVD/CD, koupelna s jacuzzi, koupací pláště a pantofle. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Tzami superior suita

Klimatizované pokoje v tureckém stylu s malovanými tradičními motivy v oranžových barvách, nachází se ve druhém patře, SAT/TV, mini bar, vysoušeč vlasů, DVD/CD, koupelna s jacuzzi a hudebním kanálem, koupací pláště a pantofle. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Grand Mastery Emery Suita

Suita získala svůj název podle jména Velmistra Paláce rytířů. Exkluzivní suita s bočním výhledem na moře, interiér je zařízen ve stylu etnických prvků a materiálů. Parní lázeň, ložnice s king size lůžkem, kuchyňský kout, obývací místnost, terasa s výhledem na moře. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Odlišné stornovací podmínky

Nevratná 30% záloha na ubytování. Doporučujeme připojištění.

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Doporučujeme seznámit se s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Město Rhodos

Rušné přístavní město s bohatou historií patří mezi nejkrásnější místa ostrova. Město Rhodos, založené kolem roku 408 př.n.l., bylo vystaveno podle plánů antického architekta Hippodama a je dodnes považováno za jedno z nejvýstavnějších měst, díky tomu je zapsané i na seznam památek UNESCO. Dominantou města Rhodos jsou unikátní středověké hradby a Staré město s impozantní budovou Paláce velmistrů. Malebné křivolaké uličky staré části města lákají turisty k prohlídce obchůdků s kořením a suvenýry nebo k příjemnému posezení v typických řeckých tavernách a kavárničkách.
Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Město Rhodos