Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Vodní sporty a potápění
Dětské hřiště
Postýlky a židličky bez poplatku
Dětské menu
Hlídání dětí na vyžádání
Wellness
Tématické večery
Privátní bazény
Klidné místo v dosahu centra
Areál obklopený pěknou přírodou
Bezlepková strava

Popis hotelu

Poloha

Moderní hotelový komplex Palazzo Del Mare se nachází asi 50 metrů od pěkné písečné pláže a jeden kilometr od klidného letoviska Marmari. Skládá se z hlavní budovy a několika dvoupodlažních a jednopodlažních objektů zasazených v pěkně upravené zahradě o rozloze 20 000 m2.

Vybavení hotelu

Velký bazén s jacuzzi a dětský bazén, u nichž jsou lehátka se slunečníky a osušky pro klienty bez poplatku, stejně jako na pláži. Kromě hlavní restaurace s terasou, kde se podávají snídaně a připravují tematické večeře a ukázky vaření, má hotel i restauraci à la carte a několik barů. Hotel Palazzo Del Mare zajišťuje menu pro diabetiky a pro děti, lze objednat i hlídání dětí. Pro pohodlný pobyt s dětmi nabízí hotel také dětský bazén, hřiště, postýlky a vysoké židličky v restauraci. K vybavení hotelu patří herna, biliár, místnost pro sledování televize, obchod se suvenýry/minimarket a internetový kout. Pro sportovní aktivity jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, fitness centrum, plážový volejbal, menší fotbalové hřiště a pétanque, zajistit lze i pronájem horských kol. Možnost provozování vodních sportů na blízké pláži. Hotel zajišťuje pro své hosty živou muziku několikrát týdně a jednou týdně řecký večer.

Ubytování

Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, připojení na internet, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, trezor, balkón nebo terasa. Hotel nabízí také ubytování v rodinných pokojích a suitách.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení obědů formou menu.

Relaxace & wellness

Wellness centrum Apivita Spa s vnitřním vyhřívaným bazénem a jacuzzi nabízí saunu, služby kosmetického salonu a kadeřnictví

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


DVOULŮŽKOVÝ POKOJ S BOČNÍM VÝHLEDEM NA MOŘE / NA BAZÉN

Interiér 28 m², moderní a luxusní nábytek, první patro, balkón s bočním výhledem na moře / bazén. Koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, připojení k internetu, koupací pláště, pantofle. Možnost přistýlky. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě.


DVOULŮŽKOVÝ POKOJ S VÝHLEDEM NA BAZÉN A TERASOU

Interiér 28 m², moderní a luxusní nábytek, přízemí, terasa se vstupem do bazénu. Koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, připojení k internetu, koupací pláště, pantofle. Možnost přistýlky. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.


SUPERIOR POKOJ S BOČNÍM VÝHLEDEM NA MOŘE / NA BAZÉN

Interiér 32 m², moderní a luxusní nábytek, první patro, ložnice s obývací částí s pohovkou, balkón s bočním výhledem na moře / bazén. Koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, připojení k internetu, koupací pláště, pantofle. Možnost dvou přistýlek, max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.


SUPERIOR POKOJ S VÝHLEDEM NA BAZÉN A TERASOU

Interiér 32 m², moderní a luxusní nábytek, přízemí, ložnice s obývací částí s pohovkou, terasa se vstupem do bazénu. Koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, připojení k internetu, koupací pláště, pantofle. Možnost dvou přistýlek, max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.


JUNIOR SUITA S BALKÓNEM / BOČNÍM VÝHLEDEM NA MOŘE

Interiér 40 m², moderní a luxusní nábytek, v blízkosti moře, ložnice s dvoulůžkem, oddělená obývací část se dvěma pohovkami, DVD/Hi-Fi sestava, koupelna s WC a hydromasážní sprchou, vysoušeč vlasů, minibar, kávovar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, připojení k internetu, koupací pláště, pantofle. Suity v prvním patře mají balkón s bočním výhledem na moře a jacuzzi, suity v přízemí mají terasu s přímým vstupem do bazénu. Max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.


EXECUTIVE SUITA S PRIVÁTNÍM BAZÉNEM

Interiér 49 m², moderní a luxusní nábytek, exteriér s bazénem a zahrádkou 50 m², umístění v přízemí, ložnice s dvoulůžkem, oddělená obývací část se dvěma pohovkami, 2 SAT/TV a DVD/Hi-Fi sestava, koupelna s WC a hydromasážní sprchou, vysoušeč vlasů, minibar, kávovar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, připojení k internetu, koupací pláště, pantofle, slunečníky a lehátka. Max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Marmari

Letovisko Marmari s krásnými, klidnými písečnými plážemi a pozvolným vstupem do vody, ideálním pro dovolenou Kos klientů všech generací. Hotely v této oblasti ostrova Kos nejsou natěsnány vedle sebe, ale leží samostatně v různé vzdálenosti od pěkné pláže, která nabízí vynikající podmínky pro vodní sporty, zejména surfování. Letoviskem Marmari vede hlavní promenáda, kde se nachází několik obchodů a taveren s místními specialitami.
Transfer z letiště asi 20 minut. Více informací o Marmari