Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava

Popis hotelu

Poloha

Rozsáhlý hotelový komplex obklopený zelení se nachází necelé 2 kilometry od střediska Kallithea. Leží přímo u pláže ze světlého písku s křišťálově čistou vodou a pozvolným vstupem do moře, ideálním pro děti a starší osoby. V okolí je řada restaurací a barů, nedaleko hotelu staví linkový autobus zajišťující spojení s okolními letovisky.

Vybavení hotelu

Velký bazén s mořskou vodou a dětskou částí, u něhož jsou lehátka a slunečníky pro klienty bez poplatku, možnost zapůjčení plážových osušek. Vnitřní sladkovodní bazén pod skleněnou kopulí, tenisové kurty, minigolf, hřiště na volejbal a basketbal, šipky, biliár a možnost objednání masáží. K vybavení patří restaurace s terasou, pool bar, taverna na pláži, piano bar a music bar u vnitřního bazénu, kde jsou pořádány diskotéky. Hotel má rovněž internetový koutek a minimarket. V hlavní sezóně jsou během dne i večera zajišťovány animační programy pro dospělé i děti. Na pláži možnost provozování vodních sportů včetně potápění.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a bočním výhledem na moře, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, lednička a balkon. Bungalovy pro rodiny se dvěma dětmi mají navíc malou kuchyňku. Centrální klimatizace je zapojena v červenci a srpnu. Pronájem trezoru za poplatek. Možnost pronájmu dětské postýlky.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Bungalov výhled do zahrady

V blízkosti pláže, prostorná ložnice, kuchyňský kout, soukromá předzahrádka.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • služby delegáta,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Kallithea

Název Kallithea znamená „krásná vyhlídka“ a z kaváren, které leží nad mořem, je skutečně pěkný výhled na řecké pobřeží, moře a sousední poloostrov Sithonia. Známé turistické středisko leží zhruba uprostřed východní strany výběžku Kassandra. Historie celé této oblasti spadá do dob starověkého Řecka, o čemž svědčí i četné archeologické vykopávky a nálezy. Moderní Kallithea, s pěknou pěší zónou a spoustou obchodů, taveren a barů, žije zvláště v letních měsících intenzivním turistickým ruchem. Nabízí návštěvníkům nejen krásné pláže se světlým pískem a průzračně modrým mořem, ale i veškerý servis, který je zapotřebí ke strávení pobytového zájezdu a celkově příjemné dovolené.

Transfer z letiště asi 60 minut. Více informací o Kallithea