Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Palubní catering
Zavazadla 23 kg na pravidelných linkách
Dítě ZDARMA ubytování a strava

Popis hotelu

Poloha

Luxusní komplex studií, apartmánů a vil má jedinečnou polohu na vrcholu Santorini, odkud je nevšední panoramatický výhled na ostrov, Egejské moře a oblast Kaldery. Nachází se na velmi klidném místě poblíž jednoho z nejkrásnějších letovisek ostrova - Imerovigli, 10 minut jízdy autem od Thiry i od města Oia.

Vybavení hotelu

Součástí komplexu je sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, u něhož jsou lehátka se slunečníky klientům k dispozici bez poplatku, venkovní jacuzzi, posilovna a hamam, restaurace s terasou a internetový kout. Na vyžádání možnost zajistit hlídání dětí.

Ubytování

Studia a apartmány obývací pokoj a jedna či dvě ložnice podle počtu ubytovaných osob, klimatizace, zařízený kuchyňský kout s ledničkou, jedna nebo dvě koupelny s WC, satelitní televize, CD přehrávač, přenosný telefon, trezor, vysoušeč vlasů, osušky k bazénu.
Vily pěkně zařízené dvouposchoďové a tříposchoďové klimatizované vily pro 2–6 osob s nádherným výhledem jsou doplněny upravenou předzahrádkou a mají vlastní bazén se slunečníky a lehátky.

Všechny pokoje mají navíc k dispozicic laptop s připojením k internetu.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Imerovigli

Nádherné řecké městečko Imerovigli na útesech sopečného kráteru ostrova Santorini, který se zvedá do výše 300 metrů, má úžasný výhled na celý ostrov Santorini. Imerovigli vzdálené asi 2 kilometry od hlavního města bývalo kdysi sídlem aristokratických rodin. Nachází se zde zbytky středověkého hradu Skaros, ke kterému dojdete pěknou procházkou. Příjemné, klidné pláže jsou od tohoto romantického místa vzdálené asi 3 kilometry.

Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Imerovigli