Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Přímo na pláži
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Vybrané sporty v ceně
Tenisové kurty bez poplatku
Postýlky a židličky bez poplatku

Popis hotelu

Poloha

Hotel Peninsula je vybudovaný na útesu nad zálivem Agia Pelagia ve stylu tradiční egejské architektury a obklopený kvetoucími keři a zelení. Díky své poloze nabízí nádherný výhled na moře, ale nedoporučujeme ho pro klienty s pohybovými problémy. Z obou stran útesu jsou písečné pláže se širokou nabídkou vodních sportů včetně certifikovaného centra kurzů potápění, pro které jsou zde vynikající podmínky. Centrum letoviska Agia Pelagia s malou promenádou je vzdáleno přibližně 15 minut chůze.

Vybavení hotelu

Hotel Peninsula nabízí dva bazény jeden sladkovodní a druhý s mořskou vodou. Slunečníky s lehátky jsou poskytovány bezplatně. K vybavení hotelu Peninsula patří i dva tenisové kurty, volejbalové, basketbalové i fotbalové hřiště, stolní tenis, na pláži možnost provozování vodních sportů včetně školy potápění Pro děti jsou v hotelu dva bazény, hřiště, k dispozici jsou dětské postýlky a židličky, mini club pořádá pro děti zajímavé aktivity. Pro dospělé připravuje animační tým hotelu Peninsula zábavné programy a hry, barbecue, krétské večery a večerní show. Kromě hlavní hotelové restaurace mohou hosté využít i typickou krétskou tavernu a několik barů. V hotelu se nachází také minimarket a půjčovna aut.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, zařízené v krétském stylu, koupelna s WC, telefon, lednička, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, balkón nebo terasa. Možnost pronájmu trezoru a internetové připojení za poplatek.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

● Brzká snídaně od 04.30 do 07.30 hodin, snídaně formou bufetu od 7.30 do 09.45 hodin v hlavní restauraci a pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 11.30 hodin ve snack baru.
● Oběd formou bufetu s kuchařskou show včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.00 hodin.
● Večeře formou bufetu s kuchařskou show včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 19.00 do 21.30 hodin, jednou týdně řecký večer.
● Studený bufet od 21.30 do 03.00 hodin.
● Nealkoholické nápoje, minerálku, místní pivo, víno a alkoholické nápoje místní výroby od 09.00 do 02.00 hodin.

Sport & zábava all inclusive

Tenis, stolní tenis, minifotbal, basketbalové a volejbalové hřiště.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, zařízené v krétském stylu, koupelna s WC, telefon, lednička, vysoušeč vlasů, SAT/TV, hudební kanál, balkón nebo terasa. Možnost pronájmu trezoru a internetové připojení za poplatek.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • služby delegáta,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Agia Pelagia

Klidné letovisko Agia Pelagia s několika tavernami, restauracemi a supermarkety, si dosud zachovalo typický krétský ráz. Nachází se na severu Kréty, asi 20 kilometrů na západ od hlavního města Kréty Heraklionu, se kterým má autobusové spojení. Dovolená Kréta - Agia Pelagia nabízí převážně písčité pláže, kde lze provozovat řadu sportů nebo jen v klidu relaxovat. Vzhledem k členitému pobřeží je celá oblast okolo letoviska Agia Pelagia vhodná pro milovníky potápění.


Transfer z letiště v Heraklionu asi 30 minut. Více informací o Agia Pelagia