Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Obecný popis

Během plavby po Egejském moři navštívíte dvě země - kromě Řecka také pobřeží Turecka. Plavba je na 5 dní, na lodi máte zajištěny 4 noclehy, 2 noclehy v Athénách a všechny transfery. Okružní plavba na lodích Louis Majesty nebo Orient Queen vám umožní poznat pět řeckých ostrovů - Rhodos, Krétu, Santorini, Mykonos a Patmos. Plavbu lze kombinovat s pobytem v Athénách k poznání hlavního města Řecka.
Okružní plavby na lodích společnosti Louis Hellenic Cruises nabízí poznání řeckého ostrovního světa a pobřeží Středozemního moře. Na lodích máte zajištěné pohodlné ubytování a stravování formou plné penze, během plavby se můžete slunit na palubě a koupat v bazénu, večery jsou věnovány zábavě. Každý den přitom navštívíte zajímavá místa s významnými antickými a středověkými památkami. A nemusíte se balit, váš domov je po celou dobu na lodi.

Využít lze wellness služby včetně různých druhů masáží a kadeřnického salónu. Jsou tu i obchody s možností bezcelních nákupů, kde si můžete kromě kosmetiky a alkoholických nápojů pořídit cestovní potřeby, drobné elektrospotřebiče a atraktivní oblečení nebo suvenýry.

Večer se atmosféra na lodi změní v zábavní podnik. V barech hraje živá hudba různých žánrů od romantiky po jazz, otevírá se Kasino, ve větších sálech můžete sledovat ukázky muzikálů nebo se účastnit tematických večírků.

Program

Den Přístav Příjezd Odjezd
Po Pireus - Athény, Řecko --- 11,00
Mykonos, Řecko 18,00 23,00
Út Kusadasi, Turecko 07,00 12,00
Patmos, Řecko 16,00 21,00
St Rhodos, Řecko 07,00 11,30
ČtHeraklion - Kréta, Řecko 07,00 11,30
Santorini 16,30 21,00
Pireus - Athény 06,00 ---

Kromě výše uvedených programů zajišťujeme i jiné 3 – 10denní okružní plavby podle nabídkového katalogu lodní společnosti Louis Hellenic Cruises, který je k dispozici v cestovní kanceláři Greece Tours. Prostřednictvím plavby na luxusní lodi tak můžete navštívit mnoho dalších zajímavých míst – Itálii, Francii, Španělsko, Kanárské ostrovy, Portugalsko, Maroko, Gibraltar, Tunis, Maltu a Egypt.
Vzhledem k možným změnám v letových a lodních řádech nebo klimatickým podmínkám změna programů vyhrazena.

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • 2 noclehy se snídaní v hotelu 3* v Athénách,
 • leteckou přepravu Praha-Athény-Praha v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • transfery,
 • příslušný počet nocí na lodi v kabině kategorie XA nebo XB s plnou penzí,
 • letištní taxy a bezpečností poplatky včetně palivového příplatku,
 • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • povinné spropitné ve výši 8 € za dospělou osobu a 4 € za dítě/den, odpovídající částka bude připočtena na účet vedený klientovi na palubě lodi,
 • fakultativní výlety během plavby
 • služby delegáta
 • místní taxu, více na Informace k cenám

Pozn. Během veletrhů, festivalů a konferencí mohou být uvedené ceny navýšeny.

Informace o destinaci

Letovisko Athény

Athény nejsou jen hlavním městem Řecka, na jehož území dnes žije téměř polovina Řeků, jsou symbolem naší evropské kultury. Slavný Perikles při jejich výstavbě určitě netušil, že stavby na pahorku města budeme obdivovat ještě po tisíciletích. Kromě proslulé Akropole s muzeem, Dionýsova divadla a chrámu Dia Olympského se v Athénách nachází řada dalších pamětihodností, stojících za zhlédnutí. V místních muzeích jsou soustředěny největší poklady antického Řecka, v současné době je nejvíce navštěvováno moderní muzeum, v němž jsou soustředěny originály plastik z athénského Parthenonu. Athény jsou moderní evropské město, zajímavé nejen svou bohatou historií, ale i současným životním stylem. Kulturní život města je pestrý. Místní galerie pořádají řadu zajímavých výstav, koncertuje tu řada renomovaných řeckých i zahraničních umělců. Athéňané se večer rádi baví ve společnosti a noční život je součástí jejich životního stylu. Mnoho barů, diskoték a nočních klubů s tradiční řeckou hudbou je otevřeno až do ranních hodin. V posledních letech byla v souvislosti se zahájením provozu metra zdokonalena místní doprava, přibyla spousta zeleně, vznikly pěší zóny, které spojují památky a obchodní části města. Věřte, že stojí za to Athény navštívit a vychutnat si jejich magickou atmosféru.
Transfer z letiště do centra města asi 30 minut.okružními plavbami po Egejském moři.

Dovolená Athény - doprava v místě

K dopravě po městě můžete využívat místní dopravu včetně metra anebo využívat taxi. K výletům do okolí k návštěvě významných starověkých památek jako jsou Delfy, Korint, Mykény nebo Epidaurus si lze pronajmout auto. Více informací o Athény