Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Jedna dospělá osoba a dítě
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Plážové osušky
Dětské hřiště
Wellness
Klidné místo v dosahu centra
Děti do 14 let

Popis hotelu

Poloha

Hotelový areál Cronwell Platamon Resort tvořený hlavní budovou a bungalovy zasazenými v udržované zahradě se nachází mezi letovisky Nei Pori a Platamonas. K jeho přednostem patří především vynikající poloha přímo u pěkné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum letoviska s mnoha obchody, tavernami a bary je v dosahu 10 minut chůze. Hotelový areál je rozdělen do dvou zón - pro rodiny s dětmi a pro dospělé.

Vybavení hotelu

Dva sladkovodní bazény u nichž jsou lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky. K vybavení patří hlavní restaurace, řecká taverna a tři bary. Sportovně založeným klientům hotel nabízí fitness centrum, tenisové kurty, stolní tenis, malé fotbalové hřiště, volejbalové a basketbalové hřiště. Pro děti je tu miniklub, mini disco a malé hřiště. Areál hotelu Platamon Palace doplňuje minimarket, kostelík a internetový koutek. Dovolenou si mohou hoteloví hosté zpestřit v Splash Parku, který nabízí přes 40 vodních atrakcí.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor, minibar, internetové připojení, sejf, pantofle, balkón nebo terasa.
Dětské postýlky, ohřívače láhví, nočníky, dětské židličky jsou poskytovány zdarma, za poplatek si lze zapůjčit dětský kočárek.

Stravování

Plná penze formou ultra all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně, obědy a večeře formou bufetu nealkoholických nápojů, vody a místních alkoholických nápojů.
• Snídaně od 07.00 do 10.00, obědy od 12.30 do15.00, večeře od 19.00 do 22.00 hodin.
• Zmrzlina, snacky a nealkoholické nápoje ve Splash baru od 10.00 do 20.00 hodin.
• Místní i mezinárodní alkoholické i nealkoholické nápoje, zmrzlina a snacky v Lobby baru od 10.00 do 01.00 hodin.
• Nealkoholické nápoje, pivo, koktejly, zmrzlina a snacky v Beach baru od 8.00 do 20.00 hodin.

Relaxace & wellness

Hotelové spa centrum Cronwell Platamon Resortu s vnitřním bazénem a jacuzzi nabízí parní lázně, hydromasážní sprchy a různé druhy relaxačních masáží. V rámci all inclusive možnost využití některých zařízení po předchozí rezervaci.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


DVOULŮŽKOVÝ POKOJ standard s bočním výhledem na moře

Interiér 24 m², hlavní budova, boční výhled na moře. Max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti.


SUITA

Interiér 50 m², 6.patro hlavní budovy, ložnice a oddělená obývací část s pohovkou, kuchyňka, výhled na hory / moře / boční výhled na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.


Vila mezonet

Interiér 80 - 90 m², dvě podlaží, ložnice a oddělený obývací pokoj s krbem a kuchyňkou, sauna, jacuzzi, balkon s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Platamonas

Příjemné letovisko Platamonas na Olympské riviéře se nachází asi 3 kilometry na sever od Nei Pori. Jeho dominantou je zřícenina křižáckého hradu Platamonas s mohutnou věží ze 13. století, která tvoří romantický rámec koupání v průzračné vodě skalnatého pobřeží. Návštěva hradu Platamonas, tyčícího se na skále nad letoviskem, stojí za to, už kvůli nádhernému výhledu na moře a celé okolí. Za dobré viditelnosti lze spatřit nejvyšší vrcholky Olympského masivu a dokonce i pobřeží poloostrova Chalkidiki. Na hlavní promenádě letoviska Platamonas se nachází řada obchodů s potravinami, sezónním zbožím, oděvy a suvenýry. Vyhlášené jsou taverny s mořskými specialitami, které jsou díky místním rybářům v Platamonasu připravovány zaručeně z nejčerstvějších úlovků. Vyznavači večerní a noční zábavy mohou v městečku Platamonas navštívit některou z diskoték a řadu barů. Platamonas i sousední letovisko Nei Pori zaručují ideální podmínky pro dovolenou v Řecku. Transfer z letiště asi 1 hodinu a 40 minut. Více informací o Platamonas