Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Palubní catering

Popis hotelu

Poloha

Hotel Porto Mykonos s výhodnou polohou přímo v hlavním městě ostrova u přístavu. Do centra Mykonu dojdete za pár minut. Z hotelu vybudovaného ve stylu klasické kykladské architektury je krásný výhled na blankytné Egejské moře a celou zátoku, kolem níž se rozprostírá město Mykonos.

Vybavení hotelu

Členitý bazén s velkou terasou, jacuzzi a pool barem, u něhož si můžete vychutnat kávu nebo koktejl. V areálu hotelu s přátelskou atmosférou je výborná restaurace, fitness centrum se saunou a pravoslavný kostelík. V hotelu Porto Mykonos je připojiení k internetu.

Ubytování

Moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, minibar, trezor a balkón.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj Greek

Pokoje zařízené v tradičním stylu se dvěma oddělenými postelemi, koupelna se sprchou a WC, balkón nebo terasa s výhledem na moře a západ slunce.


Dvoulůžkový pokoj klasik

Čistě, moderně a jednoduše zařízené pokoje, koupelna se sprchou a WC, balkón nebo terasa s výhledem na moře a západ slunce.


Dvoulůžkový pokoj superior

Prostorné pokoje jednoduše a moderně zařízené, koupelna se sprchou a WC, balkón nebo terasa s výhledem na moře a západ slunce.


Junior suita standard

Pokoje s obývací částí řešeny jako open plan, koupelna se sprchou a WC, koupací pláště, terasa s výhledem do zahrady.


Standard suita

Ložnice s manželskou postelí oddělená od obývací části s přistýlkou, koupelna s vanou nebo sprchou a WC, koupací pláště, balkón nebo terasa s výhledem na moře.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky Praha – Athény - Mykonos a zpět v optimální knihovací třídě, váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • transfery,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • služby delegáta,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.
Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Město Mykonos

Metropole ostrova Mykonos je město stejného názvu, místními obyvateli také nazývané Chora, které se rozkládá okolo zálivu s přístavem. Kosmopolitní Mykonos s větrnými mlýny a bílými kostelíky je plný stylových řeckých taveren, kavárniček a nočních barů. Často navštěvovanou přístavní čtvrtí města s mnoha bary jsou „Malé Benátky“, které se staly motivem nesčetných uměleckých děl. Romantické křivolaké, kameny dlážděné uličky, jsou lemovány mnoha obchůdky, vyhlášenými butiky a tavernami. Úsměvnou zvláštností jsou pelikáni – maskoti ostrova, procházející se v úzkých uličkách města. Nezapomenutelná je i noční atmosféra města Mykonos, kombinace příjemně šumícího moře z jedné strany a neutuchajícího nočního života ze strany druhé. Dovolená na Mykonosu je nezapomenutelná.
Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Město Mykonos