Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Palubní catering

Popis hotelu

Poloha

Renomovaný hotel postavený v tradičním architektonickém kykladském stylu z původních kamenů a v harmonii s místním životním prostředím kombinuje eleganci a styl, komfort, luxus a pohostinnost tak, aby poskytl co nejpříjemnější pobyt na ostrově. V roce 2009 prošel rekonstrukcí. Celý areál je obklopen barevnými zahradami a přirozeně dokresluje ostrovní rys Naxosu. Komplex je situovaný přibližně 100 metrů od hlavního města, 700 metrů od jeho centra a 250 metrů od známé písčité pláže Agios Georgios. Nejbližší obchůdky a autobusová zastávka 100 metrů od areálu.

Vybavení hotelu

Dva sladkovodní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, jazzuzi, pool bar a pool restaurace s nabídkou středozemní kuchyně i řeckých specialit, sauna, tenisový kurt s večerním umělým osvětlením, plně vybavená posilovna, stolní tenis internetový kout, Wi-fi připojení na veřejných místech areálu, a la carte restaurace, TV místnost, herna, konferenční centrum, kadeřnictví, minimarket, kavárna. Na požádání možno zajistit masáže a hlídání dětí. V případě nutnosti je možné zavolat lékaře. Hotel je částečně bezbariérový.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě a třílůžkové pokoje, překrásný výhled do zahrady, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, župany a přezůvky, satelitní televize s LCD obrazovkou a DVD přehrávačem, hudební kanál, lednička s mini-barem, telefon, Wi-fi internetové připojení, trezor a balkon nebo terasa. Za příplatek možnost ubytování v superior dvoulůžkovém pokoji ve vyšším patře s king size postelí a prostorným balkonem.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • 1 noc se snídaní v hotelu Sofitel Athens Airport na cestě tam,
  • leteckou dopravu Praha – Athény - Naxos a zpět v optimální knihovací třídě, váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
* ceny jsou závislé na obsazenosti letů

Cena nezahrnuje

  • služby delegáta,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.
Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Agios Georgios

Malé letovisko Agios Georgios na jih od hlavního města ostrova Naxos tvoří taverny a kavárny podél pláže, které nabízí i příjemné večerní posezení u moře. Agios Georgios má jednu z nejoblíbenějších pláží na ostrově Naxos - písečnou, s pozvolným vstupem do vody, vhodným i pro malé děti a starší osoby. Agios Georgios nabízí i vynikající podmínky pro provozování vodních sportů a pohodovou dovolenou na Naxosu.
Transfer z letiště asi 10 minut. Více informací o Agios Georgios