Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Široká písečná pláž
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Vodní sporty a potápění
Dětské hřiště
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Hotel Poseidon Beach, vhodný pro mladší klientelu, se rozkládá v zahradě jen 50 metrů od pěkné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum letoviska Laganas s mnoha obchody, restauracemi, kavárnami i bary je v dosahu asi 400 metrů, hlavní město ostrova je vzdáleno 7 kilometrů, spojení zajišťuje místní autobusová linka.

Vybavení hotelu

Upravený areál se sladkovodním bazénem a dětským bazénem i hřištěm, pool bar, jacuzzi a sluneční terasa, kde jsou klientům k dispozici slunečníky a lehátka zdarma, na pláži za poplatek.
K vybavení hotelu Poseidon Beach patří stolní tenis, biliár, videohry a televizní místnost se satelitní televizí. Na recepci je směnárna a internetový kout, můžete si zde také půjčit auto nebo objednat projížďku na koni. Na pláži lze provozovat vodní sporty včetně potápění.

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička, balkón nebo terasa. Klimatizace je zapojena v červenci a srpnu. Pronájem trezoru, internetové připojení a klimatizace v červnu a září za poplatek.

Stravování

Snídaně formou rozšířeného kontinentálního bufetu, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička, balkón nebo terasa. Klimatizace je zapojena v červenci a srpnu. Pronájem trezoru, internetové připojení a klimatizace v červnu a září za poplatek.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Laganas

Nejoblíbenější a nejrušnější letovisko v zátoce na jihovýchodním pobřeží ostrova Zakynthos má krásnou, 9 kilometrů dlouhou pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, který je vhodný i pro malé děti. Laganas, vzdálený asi 8 kilometrů od hlavního města, nabízí živý společenský život s nepřeberným množstvím barů, diskoték, kaváren, taveren a obchůdků. V přístavu Laganas si lze pronajmout motorové čluny a šlapadla. Zajímavostí letoviska je výskyt chráněného druhu želv Caretta-caretta, kterým se v zátoce s neporušenou přírodou na Zakynthosu velmi dobře daří. Kvůli jejich ochraně nejsou v některých částech letoviska povoleny vodní sporty. Pláže Laganasu jsou v sezóně poměrně plné, stačí se však vydat jen pár set metrů východním směrem a budete mít pláž jen pro sebe. Laganas má pravidelné autobusové spojení s okolními letovisky a hlavním městem ostrova Zakynthos.
Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Laganas