Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Nádherné výhledy
Pro rodiny s dětmi
Rodinné pokoje
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Skluzavka u bazénu
Vybrané sporty v ceně
Tenisové kurty bez poplatku
Dětské hřiště
Dětské menu
Hlídání dětí na vyžádání
Animační programy pro děti i dospělé
Areál obklopený pěknou přírodou
Poblíž hlavního města
Propojené pokoje

Popis hotelu

Poloha

Primasol Louis Ionian Sun obklopený zelení se nachází asi 3 kilometry od známého letoviska Benitses, kam je zajišťována doprava linkovým autobusem stejně jako do 15 kilometrů vzdáleného hlavního města ostrova. Poloha ve svahu nad pobřežní silnicí zajišťuje pěkné výhledy, oblázková pláž je přístupná podchodem. Na pláži bar, lehátka a slunečníky bez poplatku.

Vybavení hotelu

Hotelový komplex se skládá z pěti budov, které doplňují čtyři sladkovodní bazény včetně dětského se skluzavkami. Lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži jsou bez poplatku, plážové osušky oproti malému depozitu. Kromě velké hotelové restaurace, kde se připravují tématické večery, jsou tu čtyři bary.
Pro sportovní aktivity se nabízí dva tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na basketbal a volejbal, které jsou v rámci all inclusive bez poplatku a lukostřelba. Golfové hřiště Ermones je v dosahu necelých 25 kilometrů. Na recepci lze objednat masáže. Vybavení areálu doplňuje biliár, minimarket, půjčovna aut a internetový kout, připojení k internetu je za poplatek.
Animační tým připravuje 6x týdně celodenní programy včetně sportovní nabídky i večerní zábavu. Hotel poskytuje skvělé podmínky pro rodiny. Pro děti je připravováno speciální menu, můžete si objednat i hlídání. Kromě bazénu se skluzavkami a hřiště se děti mohou zabavit také v miniklubu, jehož zaměstnanci pro ně připravují řadu lákavých aktivit.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, malá lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek. Pro rodiny hotel nabízí pokoje s propojenými dveřmi.

Stravování

All inclusive

Program all inclusive zahrnuje

● Snídaně formou bufetu od 07.00 do 10.00 hodin, pozdní snídaně u bazénu od 10.30 do 12.00 hod.
● Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 15.00 hod.
● Obědový balíček je možné objednat 24 hodin předem.
● Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.30 hod.
● Dětské večeře od 18.30 do 21.30 hod.
● Odpolední snacky u bazénu včetně sendvičů, hot dogů, vaflí a koblížků od 15.30 do 17.30 hod.
● Nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno a další vybrané alkoholické nápoje, koktejly, likéry od 10.00 do 24.00 hod., teplé nápoje od 07.00 do 24.00 hod.
● Půlnoční snacky od 22.00 do 24.00 hod.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


DVOULŮŽKOVÝ POKOJ s výhledem na moře

Interiér 22 m², Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, malá lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby.


rodinný pokoj výhled do vnitrozemí/ na moře

Interiér 25 m², Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, malá lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek. Max. obsazenost 4 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Benitses

Původně rybářská vesnička, dnes turistické letovisko asi 12 kilometrů na jih od hlavního města Korfu, nabízí ideální podmínky pro strávení pěkné rodinné dovolené. Na hezké oblázkové pláži, která je místy smíšená písčito-oblázková, lze provozovat různé vodní sporty. V letovisku s příjemnou prázdninou atmosférou najdete řadu taveren, restaurací, kavárniček a obchůdků. Z Benitses je pravidelné autobusové spojení s okolními letovisky a hlavním městem ostrova Korfu.
Transfer z letiště asi 30 minut. Více informací o Benitses