Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Palubní catering

Popis hotelu

Poloha

Hotel s rodinnou atmosférou postavený v zahradě v tradičním kykladském stylu v roce 2004 a renovovaný v roce 2009 se nachází asi 50 metrů od jedné z nejkrásnějších zlatých písčitých pláží ostrova Agios Georgios Beach a 500 metrů od centra hlavního města Naxosu. Spojení s hlavním městem je možné jak deseti minutovou procházkou tak autobusem.

Vybavení hotelu

Sladkovodní bazén s jazzuzi, hydroterapie, dětský bazén, snack bar s panoramatickým výhledem na moře a západ slunce, bar, kavárna, TV místnost, půjčovna kol, dětské hřiště. Hotel připravuje animační programy a tematické večery pro dospělé i děti. V komplexu je možnost internetového připojení. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou hotelovým hostům poskytnuty zdarma. Na pláži plážový volejbal a možnost vodních sportů – vodní lyže, jet ski, windsurfing, potápění, kánoe, katamarány. V případě nutnosti je možné zavolat lékaře. Hotel je částečně bezbariérový.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, telefon, rádio, internetové připojení, balkon nebo terasa. Možnost pronájmu trezoru za poplatek.

Stravování

Kontinentální snídaně formou bufetu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • 1 noc se snídaní v hotelu Sofitel Athens Airport na cestě tam,
  • leteckou dopravu Praha – Athény - Naxos a zpět v optimální knihovací třídě, váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
* ceny jsou závislé na obsazenosti letů

Cena nezahrnuje

  • služby delegáta,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.
Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Agios Georgios

Malé letovisko Agios Georgios na jih od hlavního města ostrova Naxos tvoří taverny a kavárny podél pláže, které nabízí i příjemné večerní posezení u moře. Agios Georgios má jednu z nejoblíbenějších pláží na ostrově Naxos - písečnou, s pozvolným vstupem do vody, vhodným i pro malé děti a starší osoby. Agios Georgios nabízí i vynikající podmínky pro provozování vodních sportů a pohodovou dovolenou na Naxosu.
Transfer z letiště asi 10 minut. Více informací o Agios Georgios