Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Hotel s romantickým názvem Princessa se rozkládá ve svahu nad pěkným zálivem. Krásná pláž s hrubším pískem a kamínky je od hlavní budovy vzdálená necelých 200 metrů, ale vzhledem ke schodům nedoporučujeme pobyt osobám s pohybovými problémy. Do známého letoviska Pythagorio, které se nachází 2,5 kilometru od hotelu, je pravidelné autobusové spojení z nedaleké zastávky nebo lze využít několikrát denně zdarma hotelový minibus.

Vybavení hotelu

Hotel obklopený zelení je tvořený hlavní budovou a třemi menšími 2-3 poschoďovými bloky. Doplňuje ho bazén se snack barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky bez poplatku. Pro děti je tu dětský bazén a hřiště, možnost dětské postýlky bez poplatku. Restaurace na terase hlavní budovy nabízí nádherný výhled na celý záliv, součástí hotelu je i pěkná taverna na pláži. K vybavení patří biliár, stolní tenis a internetový koutek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a výhledem na moře, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, satelitní televize, telefon, rádio, balkon nebo terasa. Centrální klimatizace je zapojena v červenci a srpnu po omezenou dobu. Pronájem trezoru na recepci za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • asistence zástupce cestovní kanceláře,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
 • Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám

  Informace o destinaci

  Letovisko Pythagorio

  Pythagorio - původně malé městečko, dnes jedno z nejoblíbenějších letovisek na jihovýchodním pobřeží ostrova Samos, bylo pojmenováno po nejznámějším rodákovi ostrova. V malé zátoce nazvané Pythagorio vznikla promenáda s řadou kaváren, taveren a barů k posezení s výhledem na moře. Romantické úzké uličky dokreslují ostrovní atmosféru Samosu. V letovisku Pythagorio jsou možnosti vodních sportů včetně potápění a vodního lyžování. V nejbližším okolí Pythagoria se nachází řada oblíbených hotelů, situovaných u krásných oblázkových a smíšených pláží. Pythagorio je také významnou archeologickou lokalitou.

  Transfer z letiště 5 až 15 minut podle polohy hotelu.

  Více informací o Pythagorio