Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Hotel Pyli Bay s pěknou zahradou se nachází 350 metrů od centra oblíbeného prázdninového letoviska Marmari, pouhých 400 metrů od dlouhé písčité pláže, kde klien ti mohou využít široké nabídky vodních sportů. Hotel má pravidelné auto busové spojení s hlavním městem, autobusová zastávka je vzdálena od hotelu 100 metrů.

Vybavení hotelu

Klientům je v hotelovém komplexu Pyli Bay k dispozici velký sladkovodní bazén, u něhož jsou pro ně lehátka se slunečníky zdarma. Vedle bazénu se nachází restaurace a bar s terasou. Nejmenším hostům hotel nabízí dětský bazén a hřiště. Sportovně založení klienti si mohou zahrát tenis, minigolf či stolní tenis nebo navštívit fitnesscentrum. Součástí hotelu je volejbalové hřiště. Jednou týdně hotel pořádá řecké večery.Hotel s pěknou zahradou se nachází 350 metrů od centra oblíbeného prázdninového letoviska Marmari, pouhých 400 metrů od dlouhé písčité pláže, kde klien ti mohou využít široké nabídky vodních sportů. Hotel má pravidelné auto busové spojení s hlavním městem, autobusová zastávka je vzdálena od hotelu 100 metrů. Klientům je v hotelovém komplexu k dispozici velký sladkovodní bazén, u něhož jsou pro ně lehátka se slunečníky zdarma. Vedle bazénu se nachází restaurace a bar s terasou. Nejmenším hostům hotel nabízí dětský bazén a hřiště. Sportovně založení klienti si mohou zahrát tenis, minigolf či stolní tenis nebo navštívit fitnesscentrum. Součástí hotelu je volejbalové hřiště. Jednou týdně hotel pořádá řecké večery.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje; koupelna s WC, telefon, televize se satelitním příjmem, rádio, lednička a balkón nebo terasa. Možnost pronájmu trezoru za poplatek. Centrální klimatizace je zapojena přesáhne-li denní teplota 28° C.

Stravování

Plná penze formou all inclusive

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Marmari

Letovisko Marmari s krásnými, klidnými písečnými plážemi a pozvolným vstupem do vody, ideálním pro dovolenou Kos klientů všech generací. Hotely v této oblasti ostrova Kos nejsou natěsnány vedle sebe, ale leží samostatně v různé vzdálenosti od pěkné pláže, která nabízí vynikající podmínky pro vodní sporty, zejména surfování. Letoviskem Marmari vede hlavní promenáda, kde se nachází několik obchodů a taveren s místními specialitami.
Transfer z letiště asi 20 minut. Více informací o Marmari