Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Obecný popis

Během plavby po Egejském moři navštívíte poznáte současně Řecko i Turecko. Plavba je na 8 dní, na lodi máte zajištěno 7 noclehů.

Plavba na lodi Louis Cristal vám umožní poznat řecké ostrovy Mykonos, Patmos, Santorini a Krétu a současně tři nejznámější místa v Turecku - Istanbul, Izmir a Kusadasi.
Plavbu lze kombinovat s pobytem v Athénách k poznání hlavního města Řecka.Okružní plavby na lodích společnosti Louis Hellenic Cruises nabízí poznání řeckého ostrovního světa a pobřeží Středozemního moře. Každý den loď zakotví na nějakém zajímavém místě s významnými antickými nebo středověkými památkami. Pokud vás organizované výlety po památkách nelákají, můžete se vylodit v přístavu, sami se procházet v úzkých ostrovních uličkách a poznávat atmosféru. A nemusíte se balit, váš domov je po celou
dobu v kajutě. Na lodích máte zajištěno kromě pohodlného ubytování také stravování formou plné penze, platí se jen za nápoje. Během plavby můžete relaxovat, slunit se na palubě nebo zaplavat v bazénu. Nabízí se také wellness služby včetně různých druhů masáží a kadeřnického salónu. Jsou tu i obchody s možností bezcelních nákupů, kde si můžete kromě kosmetiky a alkoholických nápojů pořídit cestovní potřeby, drobné elektrospotřebiče a atraktivní oblečení nebo suvenýry.
Večer se atmosféra na lodi změní v zábavní podnik. V barech hraje živá hudba různých žánrů od romantiky po jazz, otevírá se Casino, ve větších sálech můžete sledovat ukázky muzikálů nebo se účastnit tematických večírků. Své kouzlo mají i romantické noční procházky po palubě lodi za šumění mořských vln a svitu hvězd.
Nabízíme plavby po Egejském moři s poznáním několika řeckých ostrovů, popřípadě i návštěvou Turecka.
Plavby lze kombinovat s následným pobytem v Athénách.

Program

DenPřístavPříjezdOdjezd
ČtHeraklion - Kréta, Řecko---11,30
Santorini, Řecko16,0021,00
Lavrion - Athény, Řecko06,0011,00
SoIstanbul, Turecko08,3020,00
NeMykonos, Řecko18,30---
PoMykonos, Řecko---24,00
ÚtPatmos, Řecko07,0010,30
Ephesus - Kusadasi, Turecko14,3020,30
StRhodos, Řecko07,0018,00
ČtHeraklion - Kréta, Řecko07,00---
Heraklion - Kréta, Řecko transfer do hotelu
Transfer na letiště, odlet do Prahy

Kromě výše uvedených programů zajišťujeme i jiné 3 – 10denní okružní plavby podle nabídkového katalogu lodní společnosti Louis Hellenic Cruises, který je k dispozici v cestovní kanceláři Greece Tours. Prostřednictvím plavby na luxusní lodi tak můžete navštívit mnoho dalších zajímavých míst – Itálii, Francii, Španělsko, Kanárské ostrovy, Portugalsko, Maroko, Gibraltar, Tunis, Maltu a Egypt.
Vzhledem k možným změnám v letových a lodních řádech nebo klimatickým podmínkám změna programu vyhrazena.

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • 1 nocleh se snídaní v hotelu 3* v Heraklionu,
  • příslušný počet nocí na lodi v kabině kategorie XA s plnou penzí,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečností poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • povinné spropitné ve výši 8 € za dospělou osobu a 4 € za dítě/den, odpovídající částka bude připočtena na účet vedený klientovi na palubě lodi,
  • fakultativní výlety během plavby,

Informace o destinaci

Letovisko Kréta

Kréta, největší ostrov Řecka s rozlohou 8331 km², je nejoblíbenějším řeckým ostrovem v Egejském moři. Díky rozmanitosti krétské krajiny a přírody je často nazývána „šestým kontinentem". Kréta nabízí vysoké hory i hluboké kaňony a hlavně překrásné pobřeží s křišťálově čistou vodou. Některé pláže Kréty jsou nádherně písčité, jiné dramaticky skalnaté. Dovolená na Krétě nabízí ideální podmínky nejen milovníkům vodních sportů. Zájemci o turistiku se mohou vydat labyrintem stezek a velkolepými roklemi za poznáním vnitrozemí Kréty. Znalce historie jistě nezklamou archeologická naleziště a nenechají ujít tajemnou jeskyni Dikteon, kde se podle mytologie narodil vládce bohů Zeus. Na své si tu přijde opravdu každý.
Krétské golfové hřiště je vyhlášené díky svému pouštnímu layoutu a fairwayemi vytesanými do původních skal.
Na Krétě si můžete užít také romantické projížďky na koních.

Dovolená Kréta - oblíbená letoviska

Vzhledem k tomu, že Kréta již celou řadu let jedním z nejoblíbenějších řeckých ostrovů, zajišťujeme kvalitní nabídku zájezdů do oblíbených letovisek napříč celou Krétou. Mezi nejzajímavější letoviska Kréty patří: romantické Rethymno se středověkými stavbami, které je podle mnohých návštěvníků nejkrásnějším městem Kréty. Městečko Ammoudara je oblíbené především u milovníků vodních sportů. Nachází se tu dlouhá písečná pláž. Ideální je také pro trávení dovolené s dětmi. Stejné podmínky pro sport i rodinnou dovolenou splňuje městečko Gouves.
Agia Pelagia je vhodným místem pro potápění, najdete tu také potápěčskou školu. Letovisko Elounda nabízí pro dovolenou na Krétě luxusní hotely pro nejnáročnější klientelu. Pobyt v těchto místech vám přinese nezapomenutelný klid a rovnováhu. V nejživějším letovisku ostrova Kréta Hersonissosu si můžete zajezdit na koni nebo navštívit vodní park. Malia je ideální místo pro mladé páry. Opravdovou romantiku vám nabídne Matala. Druhé největší město Kréty na severozápadě ostrova Chania s letištěm pro charterové lety nabízí kromě plážové pohody i možnost procházek ve starobylých uličkách a noční zábavu.Milovníci vodních sportů tu najdou křišťálově čisté moře, turisté se mohou vydat labyrintem stezek a velkolepými roklemi až k zapadlým horským osadám. Zájemce o historii jistě nezklamou archeologická naleziště, znalci řecké mytologie si nenechají ujít tajemnou jeskyni Dikteon, která je považována za místo zrození samotného Dia. A všichni, kdo si prostě jen chtějí vychutnat nádherné slunce a nadýchat se vonného vzduchu, si tu mohou užít přes 300 slunečných dnů v roce.

Dovolená Kréta - doprava v místě

Ostrov je pokrytý poměrně hustou silniční sítí. Mezi hlavním městem a většími letovisky i jihem Kréty je po celou sezonu zajištěna autobusová doprava. Můžete si půjčit auto, moped nebo horské kolo. Více informací o Kréta