Řecko individuálně

Mykonos

Zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy na míru

Je vaším snem poznávat současné Řecko, jeho památky a přírodní krásy, ale nevyhovují vám skupinové zájezdy nebo nabízené termíny? Toužíte si prohlížet muzea v klidu, bez chvatu, který někdy provází organizované zájezdy? Plánujete navštívit jiná místa, než nabízíme na webu ?

Stačí jen sdělit svou představu dovolené a o zbytek se nemusíte starat.
Se zajištěním zájezdů na míru máme dlouholeté zkušenosti. Obraťte se na nás a my pro vás zajistíme nejen letenky, lodní lístky a další služby, ale poradíme i s výběrem ubytování a sestavením itineráře pro zvolenou trasu.
SAMOSTATNÉ UBYTOVÁNÍ


Máte-li svoje letenky do Řecka a na řecké ostrovy nebo se chcete vydat do Řecka autem, zajistíme pro vás samostatné ubytování, pojištění, popřípadě i lodní lístky na trajekty pro cestu přes Itálii, vhodnou zejména při plánovaných pobytech na Jónských ostrovech a západním Peloponesu.

Samostatné ubytování Nei Pori

Na Olympské riviéře si můžete pronajmout pohodlná studia nebo apartmány v objektech Maria a Stelios od 4.900 Kč za studio pro 2-3 osoby/týden.

V současné době jsou zde ceny potravin na stejné úrovni, často i nižší, než v Chorvatsku. Přitom v Řecku můžete počítat se stabilním počasím i teplejší mořskou vodou.

Samostatné ubytování ve městech

Samostatné ubytování na požadovaný počet dní včetně stravování zajistíme také v městských hotelech v Athénách a Thessaloniki a samozřejmě také ve všech hotelech a vilách v Řecku, na řeckých ostrovech a Kypru, které jsou součástí naší nabídky, popřípadě včetně individuálního transferu taxíkem, pronájmu auta apod.Neváhejte se na nás obrátit se svým dotazem nebo požadavkem na kalkulaci.

FLY AND DRIVE


Vhodným typem zájezdu pro individuální cestovatele je Fly and drive. Určen je předevšim pro klienty, kteří chtějí poznat třeba nejvýznamnější památky řeckého starověku, ale lze ho zorganizovat i pro seznámení s jinými vybranými lokalitami. Výhodou je možnost naplánovat si vlastní okruh pro poznání vybraných míst v Řecku. Klienti si po příletu vyzvednou na letišti auto a vydají se na cestu po předem stanovené trase. Ubytování je zajištěné na požadovaný počet dní, pro okruh po památkách pevninského Řecka se zpravidla objednává několik dní v Athénách, jedno přenocování v Delfách, Olympii nebo Kalambace u Delf apod.
Program Fly and drive se organizuje i pro zájemce o poznání Kréty.

ISLAND HOPPING


Stále oblíbenější zájezdy, kdy během pobytu v Řecku poznáte několik ostrovů. Okruhy po ostrovech zajišťujeme pro individuální klienty a upravujeme je podle jejich itinerářů a s přihlédnutím k aktuálnímu lodnímu spojení. Kromě nabízených okruhů po ostrovech v Egejském moři lze připravit i řadu dalších kombinací. Můžete si zvolit například trasy Athény–Mykonos–Santorini, Athény–Naxos–Tinos, Kréta-Santorini-Ios, Kréta-Santorini-Mykonos, popřípadě jinou kombinaci ostrovů podle vašich preferencí.

OKRUŽNÍ PLAVBY


Poznejte kromě řeckého ostrovního světa i zajímavá místa východního pobřeží Egejského moře během okružních plaveb. A nemusíte se balit, váš domov je po celou dobu v kajutě. Na luxusních lodích společnosti Celestyal Cruises máte zajištěno kromě pohodlného ubytování také stravování formou plné penze. Plavby lze kombinovat s pobytem v Athénách a na Krétě.

MYKONOS


Kosmopolitní ostrov, který nikdy nespí, je atraktivním cílem pro všechny, kteří mají rádi spojení relaxace u moře s živým nočním životem. Mykonos je také výchozím místem pro návštěvu Délosu a známým dovolenkovým cílem gayů. Zajistíme pro vás ve zvoleném termínu letenky na Mykonos s přestupem v Athénách a pobyt na ostrově ve vybraném hotelu na požadovaný počet dní.

CESTY MIMO ZNÁMÉ CÍLE


Usnadníme vám individuální poznávání menších řeckých ostrovů bez rozvinuté masové turistiky, kam dosud nelétají charterové lety, jako například Paros, Naxos nebo Tinos. Doprava je letecky přes Athény, kde přestoupíte na vnitrostátní linku nebo na zvolený ostrov doplujete lodí.

DVA OSTROVY BĚHEM JEDNOHO ZÁJEZDU


Zkombinujte si zájezdy na dvou blízkých ostrovech. V průběhu jednoho zájezdu tak budete moci navštívit a poznat současně třeba Kos a Rhodos, Santorini a Paros, Krétu a Santorini, Mykonos a Santorini nebo Samos a Lesbos.

PŘEPRAVA SOUKROMÝM LETADLEM


Pro vaše individuální pobyty v Řecku můžeme zajistit pohodlnou přepravu soukromým letadlem jako např. Cessna 680 Citation Sovereign. Soukromý let lze objednat třeba na prodloužený víkend, kdy na vás letadlo čeká na letišti, nebo jako samostatný let podle požadavků.